REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Batman: jest nowa zapowiedź. Wiemy, kiedy pojawi się zwiastun

Do premiery nowego "Batmana" jeszcze kilka miesięcy. Tymczasem DC podgrzewa atmosferę przed premierą. W sieci właśnie pojawiła się krótka zapowiedź trailera filmu. Sam zwiastun zadebiutuje natomiast w trakcie DC FanDome.

14.10.2021
18:10
batman teaser trailer dc fandome
REKLAMA

"To nie tylko sygnał, to ostrzeżenie" – stwierdza grany przez Roberta Pattinsona superbohater w zapowiedzi zwiastuna "The Batman". Tak, w sieci pojawił się nie nowy trailer, tylko jego teaser, ale trzeba przyznać, że jest bardzo wymowny i z pewnością wzbudzi ekscytację fanów Człowieka Nietoperza, którzy nie mogą się już doczekać filmu Matta Reevesa.

REKLAMA

To w końcu ma być zupełnie inny Batman niż ten znany z filmów Christophera Nolana czy DCEU. Reżyser wielokrotnie zapowiadał, że Człowiek Nietoperz powróci w nim do korzeni, abyśmy mogli przekonać się dlaczego nazywany jest najlepszym detektywem świata. Szykuje się więc kryminał o superbohaterskim zabarwieniu.

Nowy trailer Batmana już w ten weekend

Nowy "Batman" doczekał się już kilku zapowiedzi wideo. Reeves lubił wizualnie przedstawiać kolejnych członków obsady i grane przez nich postacie na swoim Twitterze, potem pojawił się klip, w którym mogliśmy zobaczyć Pattinsona w stroju tytułowego superbohatera, aż w końcu pojawił się pełnoprawny zwiastun.

Teraz jesteśmy w przededniu kolejnego zwiastuna. W udostępnionej zapowiedzi widzimy skąpany w deszczu batsygnał i możemy przeczytać, że pełny trailer pojawi się już 16 października:

REKLAMA

Trailer będzie tylko jedną z atrakcji zaplanowanych na tę sobotę. To właśnie 16 października ma się bowiem odbyć DC FanDome, czyli wirtualne wydarzenie dla fanów superbohaterów DC. W jego trakcie pojawią się prezentacje najpopularniejszych filmów, gier i komiksów sygnowanych znaczkiem wydawnictwa, a także będzie można posłuchać rozmów z twórcami uwielbianych postaci i światów.

Premiera Batmana zaplanowana jest na 4 marca 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA