REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy teaser filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" już w sieci

Warner Bros. Pictures udostępniło trwający niespełna minutę teaser filmu "Batman v Superman", zapowiadający nowy, pełny zwiastun tej produkcji. Wygląda na to, że będzie on inny od tych, które dotychczas mieliśmy okazję obejrzeć.

01.12.2015
8:49
Nowy teaser filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Oba dotychczasowe zwiastuny były zlepkiem kilkunastu różnych scen i miały za zadanie oddać, na tyle, na ile to możliwe w trzyminutowej produkcji, charakter całego filmu. Nowy materiał z "Batman v Superman" w całości poświęcony jest jednemu momentowi widowiska - a skoro to zapowiedź kolejnego trailera, należy chyba oczekiwać, że cały będzie on skupiony na zarysowaniu konkretnego wątku.

Uwięziony i pilnie strzeżony Batman zostaje zdemaskowany, a wynik jego starcia z Supermanem wydaje się być przesądzony. Przynajmniej na pozór, bo przecież Mroczny Rycerz nieraz już znajdował się w równie trudnych sytuacjach i zawsze znajdował z nich wyjście. Teaser rzuca też nieco nowego światła na przybysza z Kryptonu, ujawniając jego mroczniejszą i pełną determinacji naturę.

REKLAMA
Batman vs Superman Dawn of Justice

Nowy zwiastun "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" będzie miał swoją premierę już jutro, w trakcie trwania programu "Jimmy Kimmel Live". Pierwszy trailer możecie zobaczyć tutaj, drugi, zaprezentowany podczas Comic-Conu, znajdziecie w tym miejscu. Film trafi do kin 23 marca 2016 roku. Reżyserem widowiska jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiedzialni są Chris Terrio oraz David S. Goyer. W obsadzie znajdą się między innymi Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Laurence Fishburne, Gal Gadot, Diane Lane, Jeremy Irons, Holly Hunter i Jason Momoa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA