REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Helios rozkręca się na dobre. Otwarcie nowego sezonu Belfra zobaczysz na wielkim ekranie

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że w Heliosie na wielkim ekranie zobaczymy otwarcie serialu Wataha 2. Teraz okazuje się, że w kinie obejrzymy także pierwszy odcinek 2. sezonu Belfra. 

10.10.2017
19:57
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Podoba mi się ta idea, by móc oglądać seriale w kinie. Choć nie słyszałam o tym, aby w Polsce emitowano co tydzień całe sezony produkcji telewizyjnych, to i tak zobaczenie choć jednego odcinka na wielkim ekranie jest miłym doświadczeniem. Helios ostatnio kontynuuje swój pomysł, który sprawdził się przy Grze o tron, i kolejny serial obejrzymy dzięki tej sieci w kinie. Tym razem chodzi o otwarcie 2. sezonu Belfra.

Seans serialu produkcji Canal+ odbędzie się we wszystkich kinach sieci o godz. 20:30. Kina Helios znajdują się m. in. w takich miastach jak Kielce, Gdańsk, Wrocław czy Bielsko-Biała.Wstęp na to wydarzenie będzie biletowany i tym razem za te bilety trzeba zapłacić.

Belfer w kinie - ile to kosztuje?

REKLAMA

Cena jednego biletu to koszt 20 zł. Miejsc nie można rezerwować, a od razu trzeba wykupić wejściówkę.

Ci z was, którzy nie wybiorą się do kina, będą mogli obejrzeć otwarcie 2. sezonu Belfra w Canal+. W stacji telewizyjnej nowy odcinek serialu zostanie wyemitowany 22 października o godz. 21:30. Już teraz możecie przeczytać naszą recenzję pierwszego odcinka Belfra 2,a także zobaczyć nasz materiał z planu serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA