REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie 3. sezon "Białego lotosu". Co już o nim wiemy?

Drugi sezon "Białego lotosu" dobiega końca. Tymczasem planowana jest kolejna odsłona przygód gości luksusowego hotelu oraz barwnego personelu. W sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie trzeciego sezonu hitowego serialu. Plotkuje się, że tym razem reżyser Mike White przeniesie widzów do pięknej Azji.

12.12.2022
17:52
Biały lotos
REKLAMA

Wszystko co dobre szybko się kończy, chciałoby się napisać, jednak na szczęście reżyser "Białego lotosu" Mike White, kontynuuje ku uciesze fanów serial. Choć niektórzy zastanawiają, czy hitowy serial, będący satyrą na białych, bogatych warto dalej tworzyć. Ci bardziej sceptyczni podkreślają, że taka formuła serialu może się wyczerpać, a trzeci sezon już nie będzie tak ekscytujący jak dwa pozostałe. Czy tak się stanie, na odpowiedź trzeba jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA

Będzie 3. sezon "Białego lotosu". Co wiemy o nowej odsłonie?

Tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie trzeciej odsłony przygód pięknych i bogatych, którzy tym razem prawdopodobnie wyjadą na wakacje do luksusowego hotelu w Azji. Pierwszy sezon umiejscowiony został na Hawajach, z kolei drugi na słonecznej włoskiej Sycylii.

Razem z finałem drugiego sezonu serialu HBO umieszczone zostały kulisy odcinka 7. gdzie reżyser Mike White zdradził, iż chciałby, aby akcja koncentrowała się wokół śmierci oraz wschodniej duchowości.

Pierwszy sezon skupiał się na pieniądzach, drugi na seksie. Myślę, że trzeci sezon może być satyrycznym i zabawnym spojrzeniem na śmierć oraz wschodnią religię i duchowość. Wydaje się, że kolejny turnus w „Białym Lotosie” może być bogaty treściowo - wyjaśnił White. Z kolei w rozmowie z popularnym serwisem Deadline podkreślił, że byłoby ciekawie przenieść akcję na zupełnie odległy i egzotyczny kontynent.

REKLAMA

3. sezon "Białego lotosu" umiejscowiony zostanie w Azji?

Myślę, że fajnie byłoby pojechać na zupełnie inny kontynent. Wiesz, zrobiliśmy Europę, a Azja, coś totalnie szalonego, mogłaby być interesująca - mówił w wywiadzie dla "Deadline". W końcowym odcinku sugestią ma być konkretny kierunek, za który bohaterowie "Białego lotosu" wznoszą toast. Mowa o Malediwach. Na razie nie wiadomo też, kto z 2. sezonu "Białego lotosu" zagości w kolejnej odsłonie. Z 1. sezonu do drugiego trafili: Tanya (Jennifer Coolidge) oraz Greg (Jon Gries). Nie są też znane informacje odnośnie daty 3. sezonu "Białego lotosu", ale niewykluczone, że nową porcję odcinków w azjatyckiej odsłonie dostaniemy w przyszłym roku. Tymczasem w poniedziałek, 12 grudnia na platformę HBO Max trafił ostatni, siódmy odcinek uwielbianego przez widzów serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA