REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Bohaterka z 1. sezonu "Białego lotosu" wróci do nowej serii

Uwielbiany przez fanów "Biały lotos" powróci do HBO w 3. sezonie. Znana jest już data rozpoczęcia zdjęć oraz lokalizacja serialu. Wiadomo też, że do najnowszej odsłony hitowego serialu powróci bohaterka z 1. sezonu. O kogo chodzi?

15.11.2023
11:25
Biały lotos HBO
REKLAMA

Po zakończeniu strajku aktorskiej branży w USA, serialowe ekipy wracają na plan. W kwietniu 2024 roku zapowiedziano zdjęcia do 2. odsłony hitu Netfliksa - "Wednesday". Teraz na serialowy plan wejdzie ekipa "Białego lotosu", który na przestrzeni ostatnich lat stał się hitem HBO.

REKLAMA

Do "Białego lotosu" powróci Belinda, grana przez Natashę Rothwell.

Już wcześniej zapowiadano, że 3. sezon "Białego lotosu" rozgrywać się będzie w Tajlandii. Obecnie reżyser serialu razem ze swoim teamem przeprowadza castingi do 3. odsłony. Przesłuchiwane są osoby w wieku 18-80 lat do trzynastu ról. Wiadomo, że dziewięć z nich stworzy stałą obsadę. Na ten moment klaruje się mieszanka barwnych osobowości, m.in. patriarchy rodu, jogina czy dyrektora korporacji.

Więcej o serialach przeczytasz w Spider's Web:

Dobra wiadomość dla tych, którzy polubili Belindę, graną przez Natashę Rothwell w 1. sezonie. Jej bohaterka była menadżerką hotelowego spa w hotelu na Hawajach, która nawiązała relację z Tanyą (Jennifer Coolidge). Tanya zaproponowała nawet Belindzie pomoc w finalizacji jej własnego salonu SPA, lecz później zmieniła zdanie.

REKLAMA

"Biały lotos". Kiedy premiera 3. sezonu serialu?

W związku z opóźnieniami spowodowanymi strajkiem, na efekty prac scenarzystów i aktorów trzeba będzie trochę poczekać. Nowy sezon "Białego lotosu" zaplanowano dopiero na 2025 rok. Jak zapowiadał twórca serialu, Mike White, nowa odsłona hitu HBO ma być jeszcze dłuższa, z większym rozmachem oraz jeszcze bardziej szalona, od tych poprzednich. Elementem, zapewne sprytnie wplecionym w poszczególne wątki nowego sezonu ma być duchowość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA