REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Właśnie wylądował oficjalny prequel filmu Blade Runner 2049!

W ramach akcji promocyjnych filmu Blade Runner 2049 do sieci trafił krótkometrażowy prequel o tytule 2048: Nowhere to Run. Gra w nim sam Dave Bautista!

14.09.2017
22:03
2048: Nowhere to Run to oficjalny prequel filmu Blade Runner 2049
REKLAMA
REKLAMA

Zdecydowanie warto poświęcić kilka minut i dać szansę internetowemu 2048: Nowhere to Run. Krótkometrażowa produkcja to świetna okazja aby poczuć, jaki będzie klimat nadchodzącego filmu z Ryanem Goslingiem, Harrisonem Fordem oraz Jaredem Leto. Internetowy prequel przedstawia widzom drastyczną sytuację na ulicach futurystycznego Los Angeles, która może być punktem wyjścia dla scenariusza pełnometrażowej superprodukcji.

W 2048: Nowhere to Run gra sam Dave Bautista - jedna z gwiazd filmu Blade Runner 2049.

Dave to popularny wrestler oraz kulturysta, który od kilku lat próbuje swoich sił w zawodzie aktora. Idzie mu to naprawdę nieźle, wystarczy wspomnieć o jego roli Draxa w popularnej i lubianej serii Guardians of the Galaxy. W filmie Blade Runner 2049 kreacja Bautisty jest znacznie poważniejsza. Umięśniony mężczyzna wciela się tutaj w jednego z replikantów - nielegalnych androidów, które nieustannie uciekają przed stróżami prawa.

To właśnie na replikantów będzie polował Ryan Gosling, wcielający się w głównego bohatera filmu. Niewykluczone, że drogi aktorów zetkną się właśnie ze względu na wydarzenia w prequelu 2048: Nowhere to Run, który możecie zobaczyć powyżej. Gorąco do tego zachęcam, bo krótkometrażowa produkcja jest naprawdę klimatyczna. To pierwszy materiał reklamowy, który sprawił, że zacząłem się ekscytować nadchodzącą premierę Blade Runnera.

REKLAMA

To drugi z serii promocyjnych filmów, których fabuła poprzedza wydarzenia z kinowej produkcji.

Blade Runner 2049 zadebiutuje w kinach już 6 października 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA