REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy nazwisko nowego reżysera filmu Bond 25. To twórca seriali HBO i Netfliksa

20.09.2018
12:22
Poznaliśmy nazwisko reżysera filmu Bond 25. Został nim Cary Fukunaga
REKLAMA

Odejście reżysera Danny'ego Boyle'a sprawiło dużo problemów twórcom nowego filmu o agencie 007. Poznaliśmy jednak nazwisko jego następcy. Film Bond 25 wyreżyseruje Cary Fukunaga.

REKLAMA

Prace nad nową odsłoną przygód Jamesa Bonda miały się pierwotnie rozpocząć na dniach. Brak porozumienia między reżyserem Danny'm Boyle'em a producentką Barbarą Broccoli, scenarzystami i przede wszystkim Danielem Craigiem sprawił jednak, że twórca Trainspotting wycofał się z projektu. Bardzo możliwe, że ta zmiana była kosztowana dla Tomasza Kota, który był przymierzany do roli przeciwnika agenta 007.

Planowany grafik prac nad Bondem 25 znacznie się opóźnił, ale producentom i studiu wyraźnie zależało na szybkim znalezieniu nowego reżysera. Już wiemy, kto pokieruje losami najważniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Angaż otrzymał twórca znany z pracy nad filmami i serialami.

Jak donosi Deadline, to showrunner pierwszego sezonu Detektywa – Cary Fukunaga.

Cary Fukunaga jest także reżyserem najnowszego serialu Netfliksa pt. Wariat.

maniac wariat netflix serial data premiery class="wp-image-187813"

Fukunaga ma też na swoim koncie trzy pełnometrażowe filmy fabularne: Sin Nombre, Jane Eyre i Beasts of No Nation. Znany jest z dużej dbałości o szczegóły i współpracy z operatorami lubiącymi piękne kadrowanie. Fukunaga w Detektywie pokazał też jednak, że doskonale rozumie umysł mężczyzny dręczonego przez demony, a takim jest właśnie James Bond w wykonaniu Daniela Craiga.

Producenci nowego Bonda są zachwyceni zatrudnieniem Fukunagi. Podkreślają jego innowacyjność i wszechstronność. Zmiany w ekipie filmu sprawiły jednakże, że aktorzy wejdą na plan dopiero 3 marca 2019 r.

REKLAMA

Bond 25 otrzyma międzynarodową dystrybcję i pojawi się w kinach planowo w walentynki 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA