REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix nakręcił dokument o Britney Spears. Pokaże w nim jej walkę o wolność

Britney kontra Spears” to nadchodzący dokument, który prześwietla ostatnie 13 lat z życia ikony muzyki pop. Piosenkarka została ubezwłasnowolniona przez ojca, a jej najbardziej zagorzali fani twierdzili, że była przez niego więziona we własnym domu. Film Netfliksa ma pokazać, jak było naprawdę.

22.09.2021
21:43
britney kontra spears dokument netflix premiera
REKLAMA

Britney Spears ze znanej i lubianej wokalistki, stała się ofiarą nie tylko własnej rodziny, ale i systemu sprawiedliwości. Niedawno nastąpił przełom w jej sprawie. W połowie sierpnia Jaime Spears zapowiedział rezygnację z kurateli. To jednak wcale nie koniec jej walki o wolność, a dopiera pierwsza z wygranych bitem.

Wiosną mogliśmy już obejrzeć jeden dokument poświęcony mrocznej stronie życia gwiazdy. „Kto wrobił Britney Spears?” przypominał celebrycki horror, ale też pokazywał jak ojciec piosenkarki, pod przykrywką pomocy, przekształcił córkę w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

REKLAMA

Britney kontra Spears – Netflix pokazał trailer filmu

„Britney kontra Spears” ma poruszać podobne zagadnienia, ale pokazywać całą historię z nowej perspektywy. Zobaczymy w nim wcześniej niepublikowane wywiady (również z główną bohaterką), nagrania, maile i smsy. Jest efektem wieloletniego śledztwa dziennikarskiego. Do sieci właśnie trafił zwiastun.

Britney kontra Spears – dokument o walce piosenkarki

Reżyserką dokumentu jest Erin Lee Carr. Ma na koncie takie filmy i seriale jak „Kochana mamusia nie żyje”, „Duża dawka skandalu”, „Brudna forsa”, czy „Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce”. Nakręciła go razem z dziennikarką Jenny Eliscu.

REKLAMA

Dokument „Britney kontra Spears” pojawi się na Netfliksie 28 września.

* Zdjęcie główne: www.instagram.com/britneyspears/

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA