REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bruce Willis pojawił się na fotkach z rodziną. Czy aktor ma się lepiej?

Bruce Willis ma się dobrze? Takie kojące wnioski mogą wysnuć fani aktora z udostępnionych przez jego byłą żonę - Demi Moore - fotografii. Gwiazdor uśmiecha się na nich od ucha do ucha, ciesząc się z (przymusowej) emerytury w towarzystwie najbliższych.

14.12.2022
15:37
bruce willis choroba filmy
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Bruce Willis nie uczestniczy już w życiu publicznym. Wycofał się z niego i spędza czas w towarzystwie najbliższych. Czerpie z tego wielką przyjemność. Tak przynajmniej sugerują udostępniane w mediach społecznościowych zdjęcia, na których gwiazdor, pomimo choroby, wydaje się szczęśliwy.

Posty w mediach społecznościowych od najbliższych Bruce'a Willisa to w tym momencie jedyne źródło informacji na temat stanu zdrowia aktora. Niedawno fotografiami w jego towarzystwie podzieliły się dorosłe córki gwiazdora, a teraz nowe zdjęcia, na których możemy go zobaczyć, pojawiły się na Instagramie jego byłej żony - Demi Moore.

REKLAMA

Bruce Willis na nowych zdjęciach

Co prawda Bruce Willis już dawno temu rozstał się z Demi Moore, ale ze względu na swoje córki eksmałżonkowie wciąż utrzymują ze sobą dobre relacje. Teraz tworzą patchworkową rodzinę, do której na stałe w 2009 roku dołączyła nowa żona aktora - Emma Heming. Cała familia uśmiecha się do internautów z opublikowanych zdjęć:

Jesteśmy RODZINĄ!! Wczuwamy się w świąteczny nastrój

- opisała udostępnione fotki Demi Moore.
Bruce Willis

Pomimo widocznego na udostępnionych fotografiach uśmiechu Bruce'a Willisa, nie ma powodu, abyśmy dali się ponieść zbytniemu entuzjazmowi. Jak bowiem słusznie zauważa Pomponik, aktor jest na nich ubrany identycznie jak na zdjęciach opublikowanych przez jego córki (jedno z nich nawet powtarza się w poście Demi Moore). Pochodzą więc z jednego wieczoru.

Bruce Willis - nowe filmy z udziałem aktora

Bruce Willis cierpi na afazję, czyli zaburzenia mowy/funkcji językowe, które zwykle występują u osób po udarze mózgu, zawale mózgu, czy wylewie. Z tego właśnie powodu aktor został zmuszony, aby wcześniej zakończyć swoją karierę. Prawdę tę fani poznali po serii mocno negatywnych recenzji i opinii na temat ostatnich filmów z udziałem gwiazdora (dostał on nawet osobną kategorię wśród nominacji do Złotych Malin, z której po informacji o chorobie zdecydowano się jednak zrezygnować).

REKLAMA
Bruce Willis - filmy

Przed emeryturą Bruce Willis zdążył jeszcze zagrać w całkiem sporej liczbie filmów, które od tamtej pory są regularnie wypuszczane. Niedawno światło dzienne ujrzała druga część trylogii o detektywie Knightcie z jego udziałem, a finałowa odsłona serii ma pojawić się w przyszłym roku. W zeszłym miesiącu widzowie mogli natomiast zobaczyć aktora u boku kolegi z planu "Pulp Fiction" - Johna Travolty w "Paradise City".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA