REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bruce Willis kończy karierę. U aktora zdiagnozowano chorobę

U Bruce'a Willisa zdiagnozowano afazję. Z powodu choroby, o której plotki krążyły w sieci już od jakiegoś czasu, aktor postanowił skończyć swoją karierę. Tę smutną dla wszystkich jego fanów informację przekazali w mediach społecznościowych najbliżsi hollywoodzkiego gwiazdora. Zapewniają, że starają się nawzajem wspierać i przejść przez to jako silna rodzina.

30.03.2022
20:41
bruce willis choroba koniec kariery
REKLAMA

Bruce Willis jest chory. Dowiedzieliśmy się właśnie, że w związku z tym postanowił on zakończyć swoją karierę. Stało się więc to, czego fani aktora obawiali się, odkąd tylko w internecie pojawiły się pierwsze doniesienia na temat pogarszania się stanu zdrowia hollywoodzkiego gwiazdora.

Już od dłuższego czasu po sieci krążyły bowiem plotki o chorobie Bruce'a Willisa. Nikt ich oficjalnie nie potwierdzał, ani nie dementował. Aż do teraz. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie najbliższych aktora, z którego wynika, że zdiagnozowano u niego afazję.

REKLAMA

Bruce Willis kończy z aktorstwem

Bruce'a Willisa zna dosłownie każdy. Do aktora przylgnęła łatka twardziela i wszyscy kojarzą go z roli Johna McClane'a w serii "Szklana pułapka". Na przestrzeni lat wcielał się on w kolejnych niedających sobie w kaszę dmuchać bohaterów i ciągle był aktywny zawodowo. W zeszłym roku wyszło aż osiem filmów z jego udziałem.

Niestety okazuje się, że to już koniec jego kariery. W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych najbliżsi aktora napisali, że w związku z występującą u niego afazją, Bruce Willis nie zamierza więcej grywać w filmach.

Do cudownych miłośników Bruce'a, jako rodzina chcielibyśmy poinformować, że nasz ukochany Bruce mierzy się z problemami zdrowotnymi i zdiagnozowano u niego afazję, która atakuje jego zdolności kognitywne. Z tego względu Bruce rezygnuje z aktorstwa, które znaczyło dla niego naprawdę bardzo wiele

- czytamy na Instagramie.
Bruce Willis - choroba
REKLAMA

Afazja może pojawić się nagle albo być nabyta. Jest to grupa objawów wywołana uszkodzeniem mózgu. Polega na utracie zdolności mowy, występowaniu problemów z pisaniem i czytaniem. Dlatego decyzja Bruce'a Willisa o zakończeniu kariery aktorskiej jest zrozumiała. On i jego bliscy przechodzą teraz przez trudny okres.

W dalszej części przywołanego oświadczenia, pod którym podpisała się żona Emma, była żona Demi Moore oraz wszystkie dzieci aktora czytamy, że starają się przejść przez to wspólnie jako silna rodzina. Post kończą słowami Bruce'a Willisa "żyj pełnią życia", bo to właśnie zamierzają zrobić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA