REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Budda. Dzieciak '98" pobił historyczny rekord. Nie dokonał tego żaden inny polski dokument

"Budda. Dzieciak '98" oficjalnie pobił pierwszy rekord. Wiadomo już, że od dnia premiery film influencera w kinach zobaczyło już ponad 350 tys. osób, co czyni go pierwszą polską produkcją dokumentalną, która zanotowała taki wynik.

25.03.2024
17:55
budda najwieksze otwarcie film dzieciak 98
REKLAMA

W zeszły czwartek w kinach miała miejsce premiera filmu "Budda. Dzieciak '98". Produkcja odsłania kulisy barwnej kariery Kamila Labuddy, influencera motoryzacyjnego. Twórca, który znany jest m.in. z akcji charytatywnych i loterii samochodowych, tłumaczy w nim, jak tworzyć w internecie i zarabiać w social mediach, ujawniając, jak wygląda jego działalność. Choć "Dzieciak '98" zebrał mieszane opinie wśród widzów i recenzentów, marketing zrobił swoje - produkcja pobiła już pierwszy oficjalny rekord.

REKLAMA

"Budda. Dzieciak '98" odnotował największe otwarcie filmu dokumentalnego w historii polskich tytułów

Jak podaje Kino Świat, dystrybutor filmu, "Budda. Dzieciak '98" pobił rekord pod względem otwarcia, a takiego wyniku nie osiągnął do tej pory żaden inny film dokumentalny:

Najlepsze otwarcie filmu dokumentalnego w historii! Film "Budda. Dzieciak '98" w kinach zobaczyło 351 397 widzów! Żaden polski film dokumentalny w historii nie odnotował takiego otwarcia jak "Budda. Dzieciak '98". Film w kinach zobaczyło już 351 397 widzów, co daje mu trzeci najlepszy wynik otwarcia wśród wszystkich tytułów wyświetlanych w tym roku w polskich kinach

- czytamy.

Influencer zapowiedział pod koniec zeszłego tygodnia, że "wiele rekordów może paść w ten weekend w związku z tym filmem" i dodał, że potwierdzi to dopiero po podliczeniu. Budda przekazał także oficjalną informację, z której wynika, że pod względem premiery i weekendu otwarcia "Budda. Dzieciak '98" idzie łeb w łeb z filmem "Top Gun: Maverick".

Zwiastun filmu "Budda. Dzieciak '98"
REKLAMA

O Buddzie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA