REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Dzieciak '98" lepszy niż "Top Gun: Maverick"? Budda twierdzi, że może paść wiele rekordów

Powoli zbliżamy się do końca weekendu otwarcia filmu "Budda. Dzieciak '98", który wzbudza spore kontrowersje. I choć zdania na temat produkcji są różne, jedno jest pewna - dokument zarobi, i to sporo. Budda zapowiedział już, że w ten weekend może paść wiele rekordów i zdradził, że "Dzieciak '98" idzie łeb w łeb z sequelem "Top Guna".

24.03.2024
12:43
budda top gun maverick film box office
REKLAMA

W czwartek na kinowe ekrany trafił film dokumentalny "Budda. Dzieciak '98" w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i samego Kamila Labuddy. Produkcja wzbudziła w branży filmowej wiele kontrowersji i podzieliła widzów - jedni twierdzą, że film wypadł po prostu blado, inni z kolei, z ogromnej sympatii do Buddy, oceniają film jako arcydzieło. Influencer co jakiś czas aktualizuje informacje na temat swojego filmu na kanale nadawczym i tym razem zdradził, że "Budda. Dzieciak '98" idzie łeb w łeb z filmem "Top Gun: Maverick", jeśli chodzi o weekend otwarcia.

REKLAMA

Budda o swoim filmie dokumentalnym. Twierdzi, że może paść wiele rekordów

Na swoim kanale nadawczym Kamil Labudda zachęcił do oceniania jego filmu, który od dnia premiery w czwartek został oceniony przez niemal 4 tys. osób. Na ten moment otrzymał 7 gwiazdek. Influencer wypowiedział się na temat "specjalistów", którym nie podoba się film:

I, co ciekawe, najlepsi są ludzie z galaretką zamiast mózgu, którzy na przykład zostawili komentarz, co myślą na temat filmu 6 dni temu (kij, że premiera była wczoraj). Mamy też specjalistów, którzy sypią tezami, co im się NIE podobało w filmie (na przykład biegun północny, że się ciągnie w filmie, a dopiero był na kanale), a takowych scen w ogóle nie było. Ani jednej

- napisał w piątek.

Influencer zapowiedział, że "wiele rekordów może paść w ten weekend w związku z tym filmem" i dodał, że potwierdzi to dopiero po podliczeniu. Budda przekazał także oficjalną informację, z której wynika, że pod względem premiery i weekendu otwarcia "Budda. Dzieciak '98" idzie łeb w łeb z filmem "Top Gun: Maverick: "JAK?!" - podsumował.

Budda o filmie "Budda. Dzieciak '98"
REKLAMA

O Buddzie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA