REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Na ten horror czekaliśmy. Znamy wszystkie kwietniowe nowości w serwisie SkyShowtime

Kwietniowa ramówka SkyShowtime zapowiada się naprawdę obiecująco, bo do serwisu wpadnie kilka mocnych i ciekawych produkcji w gwiazdorskiej obsadzie, a wśród nich nowy sezon serialu "Burmistrz Kingstown" z Jeremym Rennerem. Na zachętę dodam, że promocja na SkyShowtime nadal trwa, dlatego warto sprawdzić nowości, które już w kwietniu pojawią się w serwisie.

27.03.2023
14:38
burmistrz kingstown nowosci skyshowtime kwiecien
REKLAMA

Pochłonęliście już serial "Yellowstone" i nie macie pomysłu, co jeszcze obejrzeć, żeby jak najlepiej wykorzystać swoje członkostwo w SkyShowtime? Serwis odpowiada mocnymi zapowiedziami na kwiecień. Szczególnie, że zbliżająca się wielkimi krokami Wielkanoc to idealny moment na: albo nadrobienie zaległości (tak, mówię tu też o "Yellowstone"), albo sprawdzenie nowości. A nie tylko Jeremy Runner w nowym już sezonie serialu "Burmistrz Kingstown" zagości w serwisie SkyShowtime. Adrenalinę podniesie także Kiefer Sutherland w najnowszym serialu "Rabbit Hole". Mało? Sprawdźcie pozostałe nowości, które lada chwila pojawią się w SkyShowtime.

REKLAMA

Czytaj także:

Kwietniowe nowości w SkyShowtime: "Burmistrz Kingstown"

Jeremy Renner powraca w nowym sezonie serialu "Burmistrza Kingstown" jako Mike McLusky. On i cała jego rodzina od dziesięcioleci próbują zaprowadzić w Kingstown porządek i sprawiedliwość, co jawi się jako zadanie mocno skomplikowane, biorąc pod uwagę fakt, że w miasteczku pogrążonym w chaosie jednym biznesem, który jako tako prosperuje, jest więziennictwo.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown" (2021-)

Rabbit Hole

Ten thriller szpiegowski będzie hitem, a przyczyni się do tego Kiefer Sutherland, wybitny aktor filmów akcji. W serialu "Rabbit Hole" wciela się w Johna Weira, korporacyjnego szpiega, specjalizującego się w oszustwach. Gdy mistrz przebiegłości zostaje wrobiony w morderstwo przez tajemniczą potężną siłę, postanawia podjąć walkę.  

Zwiastun serialu "Rabbit Hole" (2023)

Nie!

"Nie!", na przekór tytułowi, to zdecydowanie film warty obejrzenia. Horror science fiction stworzony przez nagrodzonego Oscarem Jordana Peele’a, to mroczna opowieść o dwójce rodzeństwa, którzy mieszkają na rozległym ranczu w południowej Kalifornii. Gdy umiera ich ojciec, stają się świadkami nadprzyrodzonym zjawisk, a ich działania przyniosą przerażające konsekwencje.

Zwiastun filmu "Nie!" (2022)
REKLAMA

Pełna lista kwietniowych nowości w SkyShowtime:

  • Grease: Rise of the Pink Ladies
  • Drift - Partners in Crime
  • Prawo i porządek: sezon 22.
  • Rabbit Hole
  • Nie!
  • Burmistrz Kingstown
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA