REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Oferta Canal+ na start serwisu VOD. Polecamy 10 najlepszych tytułów

Canal+ właśnie ruszył z nową platformą typu VOD. W ramach jednego z czterech dostępnych pakietów można oglądać kanały telewizyjne na życzenie i korzystać z biblioteki wideo na żądanie. W tej ostatniej znajdziecie mnóstwo interesujących produkcji, dlatego po wykorzystaniu okresu próbnego z pewnością zaprzyjaźnicie się z serwisem na dłużej.

20.05.2020
14:40
Canal+ rusza z nowym VOD. Polecamy najciekawsze filmy i seriale
REKLAMA
REKLAMA

Okres próbny usługi Canal+ trwa przez 31 dni. Po tym czasie koszt miesięcznego dostępu do treści premium zależy od wybranego pakietu/ów (wszystko co potrzebujecie wiedzieć o serwisie znajdziecie tutaj). Ja natomiast sprawdziłem ofertę wideo na żądanie i wybrałem 10 tytułów, dla których powinniście zainteresować się tą nową platformą.

W matni

Duszny klimat południa Stanów Zjednoczonych przytłacza tu widzów w każdym odcinku. Jest to opowieść o kobiecej zemście podlana psychodeliczno-paranoiczną atmosferą. Grana przez Rosario Dawson śledcza wraca do swojego rodzinnego miasteczka, aby odnaleźć mordercę swojej młodszej siostry. Będzie musiała zmierzyć się z odpychającymi mieszkańcami San Bonifacio i odkryje skrywane przez nich mroczne tajemnice.

Serial już dostępny w Canal+.

Brad Pitt wyrusza na skraj Układu Słonecznego, aby odnaleźć swojego zaginionego przed laty ojca. Fabularnej podróży towarzyszy wycieczka w głąb samego siebie. W jej trakcie bohater odkryje tajemnice własnej psychiki. James Gray wykorzystuje bowiem science fiction, aby opowiedzieć o toksycznej męskości i potrzebie zmian w podejściu mężczyzn do życia.

Film już dostępny w Canal+.

Piranie

„Piranie” to brutalna opowieść o dojrzewaniu. Piętnastolatkowie chcą chodzić z podniesioną głową w markowych ciuchach. Ich jedyną szansą na osiągnięcie celu jest ścieżka bezprawia. Wchodzą na nią pewnym krokiem: sprzedają narkotyki, rabują i zabijają, bez cienia wyrzutów sumienia. Chociaż Claudio Giovannesi eksploruje ich codzienność z ciepłem i sympatią, to nie bierze jeńców.

Film już dostępny w Canal+.

Belfer

Dobre, bo polskie. Rodzimi twórcy też potrafią robić trzymające w napięciu seriale. Głównym bohaterem jest nauczyciel języka polskiego, który postanawia rzucić wyzwanie systemowi i rozwikłać sprawę śmierci nastolatki. Za jakość obu sezonów ręczy Jakub Żulczyk, który był współautorem scenariusza.

Serial już dostępny w Canal+.

Nieodwracalne

9 minut. Tyle trwa tu scena analnego gwałtu. Reżyser znęca się nad widzem statyczną kamerą, nie pozwalając mu oderwać wzroku od brutalnego wymuszonego stosunku. Kino Gaspara Noé nie jest łatwe, ale nikt nie jest w stanie przejść obok niego z obojętnością. Tutaj wzbija się na wyżyny swojego warsztatu. W psychodelicznej manierze opowiada o fatalizmie ludzkiego losu, prowadząc nas od tragicznego końca historii miłosnej do jej szczęśliwych początków.

Film już dostępny w Canal+.

Vagrant Queen

Jeśli serial sygnowany jest znaczkiem stacji Syfy (w Polsce SciFi), należy spodziewać się ostrej jazdy bez trzymanki. „Vagrant Queen” nie jest wyjątkiem. Twórcy w formie space opery przedstawiają tu historię Elidy. Kobieta, która została wygnana z własnego królestwa rusza na ratunek własnej matce. W trakcie misji będzie kopać przeciwnikom tyłki i rzucać chwytliwymi one-linerami.

Serial już dostępny w Canal+.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Nowojorskie zwierzaki powracają. Tym razem muszą opuścić Manhattan i wybrać się na wieś. Jak sobie poradzą w nowych okolicznościach przyrody? No cóż… z właściwym sobie wdziękiem. Podczas seansu czeka na was więc mnóstwo dobrej zabawy, śmiechu i nauki. Film idealny do oglądania z młodszym rodzeństwem albo, rzecz jasna, czworonożnym pupilem.

Film już dostępny w Canal+.

Ukryta gra

Jeśli polskie kino w amerykańskim stylu kojarzy wam się z „Diablo. Wyścig o wszystko”, „Fighterem” czy „365 dni”, sięgnijcie po „Ukrytą grę”. Łukasz Kośmicki w hollywoodzkim stylu, ale bez rodzimej przaśności prowadzi polityczny thriller z rozgrywkami szachowymi w tle. Bill Pullman i Robert Więckiewicz za kołnierz tutaj nie wylewają, a jednocześnie grają ruskim na nosie, że aż miło.

Film już dostępny w Canal+.

Wilkołak

Powiedzieć, że bohaterowie „Wilkołaka” wpadają z deszczu pod rynnę, to jak nie powiedzieć nic. Ośmioro dzieci zostaje wyzwolonych z obozu koncentracyjnego. W opuszczanym pałacu, w samym środku lasu próbują odzyskać utraconą godność. Jak się jednak okazuje, są otoczeni przez esesmańskie wygłodniałe wilczury. Adrian Panek bez przerwy zagęszcza atmosferę, zamiast dosłowności wybierając niedomówienia, sugestywność i klimat niepokoju.

Film już dostępny w Canal+.

REKLAMA

W malowniczych latach 90., na równie malowniczej Florydzie, marzenia są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy rzucić pracę i wstąpić do firmy opartej na piramidzie finansowej. Skuszony obietnicą szybkiego zarobku Travis jest zdeterminowany, aby stać się miliarderem. Zamiast tego zostawia jednak żonę i dziecko bez zabezpieczenia ich przyszłości. Jest to bezpardonowa krytyka kapitalizmu, w której twórcy mieszają czarny humor z ciepłym spojrzeniem na amerykańską klasę niższą.

Serial już dostępny w Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA