REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Cezary Pazura jako He-Man. Na potęgę Posępnego Czerepu, to najlepsza reklama, jaką widziałem

Blond peruka, gumowe mięsnie, potężny plastikowy miecz - Cezary Pazura wcielił się w nieco starszego He-Mana na potrzeby nowej reklamy zabawek firmy Mattel. Twórcy spotu poszli w dobrym kierunku - dystans do siebie i puszczenie oka do fanów oryginalnej animacji sprawiły, że ten materiał to najlepsza reklama, jaką widziałem od dawna.

01.06.2022
10:37
cezary pazura he man mattel reklama
REKLAMA

Cezary Pazura zagrał w reklamie. Nic nowego, prawda? A jednak czegoś takiego jeszcze nie widzieliście - tym razem mowa o prawdziwych wyżynach reklamowej sztuki, bowiem to wideo promujące zabawki "He-Man: Masters of the Universe" firmy Mattel okazało się prawdziwym sztosem, który przypadł do gustu fanom aktora i animacji. Bez napuszenia, za to z ogromem dystansu.

Pazura został fantastycznie i przezabawnie ucharakteryzowany - jego He-Man w średnim wieku szykuje się właśnie do zorganizowania urodzinowego przyjęcia. Wkrótce dowiaduje się, że po latach powrócił sam Szkieletor, nemezis herosa. Wojownik decyduje się zaprosić go na przyjęcie…

REKLAMA

Cezary Pazura jako He-Man

Cezary Pazura - He-Man
REKLAMA

To już druga odsłona serii reklam - w pierwszej mogliśmy zobaczyć samego Szkieletora, który szykuje się na spotkanie z He-Manem. W rolę złoczyńcy wcielił się z kolei… Janusz Chabior. Wiemy już, że jesienią ma pojawić się kolejny odcinek.

Oczywiście, nie brak też głosów krytycznych, ale wydaje mi się, że Mattel wybrał dobrą ścieżkę - kombinuje, przykuwa uwagę, bawi. No i zawsze miło popatrzeć, jak jakaś firma inwestuje w polskie reklamy figurek z fanowskiego segmentu.

Kultowy bohater trzyma się całkiem nieźle - mimo upływu lat, zainteresowanie jego postacią wciąż jest naprawdę duże. Powrót zabawek to jedno, a przecież ostatnio otrzymaliśmy nową wersję animowanych przygód bohatera, w planach jest też film pełnometrażowy. Swoją drogą, być może nie pamiętacie, ale historycznie to zabawki były pierwsze. Firma Mattel wypuściła pierwszą figurkę He-Mana w 1982 roku, a animacja pojawiła się później. Sukces nadszedł błyskawicznie.

Tymczasem fani mogą już szykować portfele. Co wiemy o nadchodzących modelach?

Figurki z tej kolekcji mają ok. 14 cm wysokości i 16 ruchomych punktów, aby można było ustawiać je w dynamicznych pozach oraz odgrywać pełne akcji sceny w stylu Masters of the Universe®! Te wyjątkowe figurki z linii Origins stanowią hołd dla klasycznych zabawek Masters of the Universe®, a jednocześnie odznaczają się nowymi, fantastycznymi detalami. W zestawie z każdą figurką jest akcesorium oraz minikomiks, który odkrywa nowe historie oraz przedstawia bohaterów, złoczyńców i sojuszników w ponadczasowej bitwie między dobrem a złem! Miłośnicy serii pokochają stylizowane opakowania w stylu retro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA