REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Zendaya jako kusząca gwiazda tenisa w nowym zwiastunie "Challengers"

"Challengers" to nowy film, za którym stoi Luca Guadagnino, autor nagradzanego obrazu "Tamte dni, tamte noce". Główną rolę zagrała Zendaya, którą możemy podejrzeć w nowym zwiastunie filmu. "Challengers" zapowiada się na wielki hit.

22.02.2024
10:22
Zendaya Challengers zwiastun
REKLAMA

Zendaya ma teraz świetny czas w swoim życiu, gdzie rola goni rolę. Z końcem lutego aktorkę będziemy mogli oglądać w 2. części "Diuny", ale to jeszcze nie wszystko. Do sieci wbił właśnie nowy zwiastun filmu "Challengers" w reżyserii Luki Guadagnino, w którym amerykańska aktorka zagrała rolę główną. Choć premiera filmu miała odbyć się pod koniec 2023 r. została przesunięta ze względu na ciągnący się strajk scenarzystów w Hollywood.

REKLAMA

Więcej o Zendayi czytaj w Spider's Web:

Zendaya jako gorąca gwiazda tenisa w "Challengers".

Nowy zwiastun pokazuje, że Zendaya wcielając się w tenisistkę, jest w świetnej formie. Ta rola wymagała od niej ogromnego przygotowania i wysiłku, jednak sądząc po zwiastunie - dała radę. Choć oczywiście tenis odgrywa ogromną rolę w produkcji, włoski reżyser po raz kolejny w swoim filmie stawia przede wszystkim na relacje międzyludzkie.

Challengers zwiastun

"Challengers" skupia się na Tashi - byłej tenisistce, która zostaje trenerką, również swojego męża - Arta. Okazuje się, że mężczyzna będzie musiał zmierzyć się na korcie z Patrickiem. To jego były przyjaciel, ale też były chłopak Tashi. Co wyniknie z tej nietypowej relacji trójki bohaterów? O tym przekonamy się już w kwietniu tego roku, a dokładnie 26 kwietnia, bo właśnie wtedy zaplanowana jest premiera "Challengers".

REKLAMA

"Challengers": Kto znalazł się w obsadzie filmu?

Zendayi partnerować na ekranie będą Josh O'Connor oraz Mike Faist. Za scenariusz odpowiedzialny jest Justin Kuritzkes, a za reżyserię Luca Guadagnino, który w swoim portfolio ma takie tytuły jak m.in. oscarowe "Tamte dni, tamte noce", "Jestem miłością", "Suspiria" oraz "Do ostatniej kości".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA