REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Diuna” w telewizji. Kiedy i gdzie możemy obejrzeć pierwszą część adaptacji kultowej powieści?

„Diuna: Część Druga” to bez dwóch zdań najbardziej wyczekiwana premiera bieżącego roku. W mediach od dłuższego czasu nie cichną głosy zachwytu. Komentowane, ale też często szeroko omawiane są wszelkie materiały promocyjne dotyczące filmu, zakulisowe doniesienia, a nawet kreacje gwiazd występujących w „Diunie” z czerwonego dywanu. Po tak dużym wydarzeniu, jakim jest premiera drugiej części „Diuny”, wiele osób na pewno będzie czuło niedosyt. Przyda się więc coś, co przykryje smutki, ale też pozostanie w tym samym klimacie. Mamy dobrą wiadomość – „Diuna” będzie w telewizji.

21.02.2024
16:47
diuna w telewizji gdzie i kiedy
REKLAMA

Wszystko zawdzięczać można stacji TVN, która zdecydowała się na emisję pierwszej części „Diuny” w telewizji. Kinową adaptację kultowej powieści (a konkretnie jej pierwszej części) Franka Herberta będzie można obejrzeć więcej niż raz. Telewizyjne transmisje łatwo jest przegapić, jednak w tym wypadku fani „Diuny” nie muszą się tego bać. TVN da swoim widzom aż 4 szanse na nadrobienie zaległości lub odświeżenie sobie tytułu.

Czytaj więcej na temat „Diuny” na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Kiedy Diuna w telewizji? Podajemy daty i godziny emisji

Denis Villeneuve, reżyser zarówno pierwszej, jak i drugiej odsłony „Diuny”, skradł serca miłośników literackiego odpowiednika tytułu w 2021 roku. Przy tak bardzo wygórowanych oczekiwaniach i presji nałożonej przez fanów łatwo jest popełnić błąd, nie oddać jakiegokolwiek aspektu wystarczająco dobrze, żeby zaliczyć sromotną porażkę. Tak na szczęście się nie stało. Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, a zapowiedź „Diuny: części drugiej” wywołała nie lada zamieszanie.

Kiedy Diuna w telewizji?

Zatem są wielkie początki, muszą być też wielkie powroty. „Diuna” pojawi się już niedługo w telewizji. Po zapoznaniu się premierą kontynuacji, warto przypomnieć sobie, jak jeszcze wcześniej układały się losy Paula Atryda (w tej roli Timothée Chalamet) i Chani (Zendaya). Poniżej przedstawiamy wszystkie daty i godziny emisji pierwszej odsłony „Diuny” na TVN-ie:

Terminy emisji pierwszej części „Diuny” w stacji TVN

  • Piątek 01.03.2024 - o godzinie 20:00
  • Niedziela 03.03.2024 - o godzinie 23:45
REKLAMA

Terminy emisji pierwszej części „Diuny” w stacji TVN HD

  • Piątek 01.03.2024 - o godzinie 20:00
  • Niedziela 03.03.2024 - o godzinie 23:45
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA