REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Holland i Daisy Ridley łączą siły w zwiastunie „Chaos Walking”. Jest też data premiery filmu

„Chaos Walking” to widowisko science fiction, w którym występują Tom Holland i Daisy Ridley. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu i poznaliśmy jego datę premiery.

19.11.2020
19:52
chaos walking zwiastun data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Historia „Chaos Walking” jest długa i skomplikowana. Lionsgate wykupiło prawa do ekranizacji powieści Patricka Nessa w 2011 roku. Od tamtej pory pojawiały się nazwiska kolejnych reżyserów, do obsady dołączali kolejni aktorzy i aktorki, aż w końcu pod wodzą Douga Limana zdjęcia skończyły się w lipcu 2017 roku. Czemu więc jeszcze nie widzieliśmy filmu? Otóż reakcja publiczności na pokazach testowych nie była, delikatnie mówiąc, entuzjastyczna. Studio w obawie przed finansową klapą zdecydowało się zlecić dokrętki z Fede Álvarezem za kamerą.

Niestety, jak się okazało grafik aktorów wcielających się w główne role nie pozwalał, aby mogli od razu wrócić na plan produkcji. Tom Holland pracował wtedy nad „Spider-Manem: Daleko od domu”, a Daisy Ridely nad „Gwiednymi wojnami: Skywalker. Odrodzenie”. Dokrętki musiały więc poczekać do kwietnia 2019 roku. Wtedy ekipa spędziła kilka tygodni na planie i wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy mogli zobaczyć czy udało mi się uratować film.

Zwiastun i data premiery „Chaos Walking”

Przedsmak tego, co nas czeka w kinie możecie zobaczyć w poniższym zwiastunie, który właśnie zadebiutował w sieci:

Fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Wszystkie kobiety zostały zabite ze względu na pandemię tajemniczego wirusa. Ocalałe istoty muszą żyć w towarzystwie nieustannego Szumu, czyli myśli każdego stworzenia znajdującego się w pobliżu. Główny bohater Todd Hewitt pewnego dnia spotyka na swej drodze młodą dziewczynę pochodzącej z innej planety.

REKLAMA

Prócz Toma Hollanda i Daisy Ridley w filmie występują Mads Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter czy David Oyelowo. Jeśli prawdziwa pandemia nie pokrzyżuje tych planów, produkcja trafi na ekrany kin już w styczniu 2021 roku.

Premierę „Chaos Walking” zaplanowano na 21 stycznia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA