REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Orlen mówi, że nie ma nic wspólnego z Clout MMA. Na gali ma walczyć matka Magicala i Nikita

Informacja o tym, że w klatce staną przeciwko sobie matka Daniela Magicala oraz jego była dziewczyna Nikita dotarła także do koncernu Orlen, który jest tytularnym sponsorem hali w Płocku, gdzie ma odbywać się kolejna gala freak fightowa. W związku z kontrowersjami, które wywołała nadchodząca walka Clout MMA, Orlen wydał oświadczenie, w którym odcina się od organizowanego na hali wydarzenia.

27.10.2023
15:33
Orlen mówi, że nie ma nic wspólnego z Clout MMA. Na gali ma walczyć matka Magicala i Nikita
REKLAMA

Kiedy federacja Clout MMA ogłosiła, że na nadchodzącej gali zawalczy Małgorzata "Magical" oraz jej "niedoszła synowa" Nikita, w internecie zawrzało. Internauci protestowali, podkreślając, że matka Magicala może mieć problemy zdrowotne w związku z nadmiernie spożywanym alkoholem, krytykowali także walkę nastolatki ze starszą panią. Do dyskusji włączył się również Sylwester Wardęga - youtuber spekulował, że walka "Gochy Magical" z Nikitą może być początkiem końca świata freak fightu.

REKLAMA

O kontrowersjach w związku z walką matki Magicala i jego byłej dziewczyny pisaliśmy w poprzednich artykułach:

Informacja o kontrowersyjnym starciu dotarła także do Orlenu, który jest tytularnym sponsorem hali w Płocku, gdzie ma odbywać się nadchodząca gala Clout MMA. Koncern odciął się od wydarzenia, publikując w mediach społecznościowych oświadczenie.

Orlen wydał oświadczenie. Koncern odcina się od gali Clout MMA, gdzie zawalczy matka Daniela Magicala i Nikita

W odpowiedzi na wpis Mai Staśko, w którym aktywistka zasugerowała, że Orlen jest sponsorem patowalk i patostreamów, koncern postanowił odciąć się od gali Clout MMA organizowanej na Orlen Arenie w Płocku:

ORLEN nie jest sponsorem tego wydarzenia i nigdy nie wspierał podobnych inicjatyw. Nie jesteśmy jednak właścicielem obiektu, na którym ma odbyć się wspomniane wydarzenie i nie mamy wpływu na kalendarz imprez, za których organizację odpowiada Urząd Miasta Płock i administrator obiektu, miejska spółka MOSiR. Tym nie mniej skontaktujemy się zarówno z właścicielem jak i administratorem, żeby wyjaśnić sytuację i przekazać naszą dezaprobatę dla organizacji podobnych wydarzeń w lokalizacji, w której ORLEN jest sponsorem tytularnym

- napisano w oświadczeniu.
Oświadczenie koncernu Orlen
REKLAMA

Przeciwko walce Małgorzaty "Magical" i Nikity postanowiła zaprotestować także Marianna Schreiber. Celebrytka i żona ministra PiS-u postanowiła wystosować prośbę do prezydenta Płocka, by ten zerwał umowę z organizacją Clout MMA w trybie natychmiastowym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA