REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jaegery, Dr. Dre i wielkie przekręty - co obejrzeć w ten weekend?

Ta chwila może oznaczać tylko jedno – weekend już tu jest. A najlepiej spędzić go, oddając się przyjemnościom i rozrywce. Poniższe propozycje powinny ułatwić wybór z jakimi serialami czy filmami spędzić najbliższe dni.

23.03.2018
18:00
Pacific Rim: Rebelia co obejrzeć 23 marca
REKLAMA
REKLAMA

Dokument o współczesnej muzyce, psychologiczny thriller, a może obnażanie świata korupcji? To tylko kilka propozycji tego, co obejrzeć w ciągu tego weekendu. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo kina, stacje telewizyjne i platformy VoD nie pozwalają się nudzić.

Najlepsze filmy, seriale i programy - co obejrzeć w ten weekend?

Kolejny po 3% brazylijski serial Netfliksa, stworzony przez autorów Narcosa. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja skupi się na grupce śledczych badających korupcję w państwowych i prywatnych przedsiębiorstwach, zwłaszcza naftowych i budowlanych. W aferę ewidentnie zamieszani są politycy z najwyższych szczebli. Sprawa wpłynie nie tylko na sytuację w kraju, ale też na życie samych detektywów.

Serial jest już dostępny w serwisie Netflix.

Pacific Rim: Rebelia

Jake był obiecującym pilotem Jaegerów, którego ojciec zginął w obronie Ziemi przed kaiju. Po tym wydarzeniu bohater zaczął obracać się w światku przestępczym. Gdy olbrzymie potwory wracają na Ziemię, Jake dostaje szansę odkupienia. Pomóc może mu siostra Mako Mori, szefowa nowej generacji pilotów. Między nimi nie panują jednak najlepsze stosunki, a od ich pojednania zależą losy planety.

Film Stevena S. DeKnighta można oglądać w kinach od 23 marca.

Czteroczęściowy dokument HBO dystrybuowany w Polsce przez Netfliksa (!), który poświęcony jest współpracy dwóch ikon muzyki. Z jednej strony pochodzący z Compton Andre Romelle Young, bardziej znany jako Dr. Dre. Z drugiej mamy Jimmy’ego Iovine’a, chłopaka z Brooklynu, który stał się producentem pracującym z Patti Smith, Dire Straits czy U2. Miniserial opowiada o tym, jaki wpływ na współczesną kulturę miało partnerstwo obu dżentelmenów i założenie Beats Electronic, obecnie będącego częścią Apple Music.

Produkcję można obejrzeć w serwisie Netflix.

Mula i Michał przygotowują się do obchodów Pierwszej Komunii wychowywanej przez nich Niny. Na kilka dni przed uroczystością dochodzi jednak do niespodziewanego zdarzenia. Do domu rodziny przyjeżdża Kaja, niewidziana od lat siostra Muli i biologiczna matka Niny. Powód jej powrotu nie jest znany, choć Kaja może chcieć odzyskać córkę. Sytuacja między siostrami robi się co raz bardziej napięta, a dookoła zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Film Jagody Szelc można oglądać w kinach od 23 marca.

Requiem

Matilda Gray to wschodząca gwiazda gry na wiolonczeli. Gdy jej matka popełnia samobójstwo, dziewczyna znajduje w jej rzeczach dowody łączące kobietę z tajemniczą sprawą zniknięcia niemowlaka, która miała przed laty miała miejsce w walijskiej wiosce. Matilda udaje się w tamte strony, by poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Na miejscu odkrywa przerażający sekret mieszkańców.

Serial jest już dostępny w platformie Netflix.

REKLAMA

A co poza tym?

W Showmaksie można obejrzeć nowy odcinek Ucha prezesa. TVN kontynuuje swoją przygodę z Marvelem; w piątek o 20:00 emitowany będzie film Avengers. O 20:10 na TVP 1 poleci pierwszy odcinek serialu komediowego Trzecia połowa. Natomiast w sobotę o 20:00 Canal+ Film zaserwuje Logana: Wolverine. Z kolei o 21:00 na Polsat film można zobaczyć Kingsman: Tajne służby, a na HBO 2 Pasażerów. W niedzielę o 20:10 HBO wyemituje Spider-Man: Homecoming, o 21:30 na Canal+ zobaczymy drugi odcinek serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA