REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Ant-Man, Castle Rock i polski thriller - co obejrzeć w ten weekend?

Sezon wakacyjny w pełni, ale w przerwie między wyjazdami warto znaleźć trochę czasu na te premiery. Tym razem przewagę mają sale kinowe, które kuszą ciekawymi filmami. Nie znaczy to jednak, że w serwisach streamingowych panuje posucha.

04.08.2018
9:00
ant-man i osa mcu marvel cinematic universe streszczenie
REKLAMA
REKLAMA

Wyczekiwane kino superbohaterskie, choć nie przedstawiające losów najpopularniejszej postaci uniwersum. Serial zainspirowany twórczością Stephena Kinga. Do tego komedia od Netfliksa, polski thriller i historia zakazanej miłości. Jest w czym wybierać, więc warto wygospodarować kilka godzin na obejrzenie którejś z tych pozycji.

Najlepsze filmy, seriale i programy - co obejrzeć w ten weekend?

20. film Marvel Cinematic Universe, w którym poznamy losy tytułowych bohaterów z okresu wydarzeń Wojny bez granic. Scott Lang próbuje pogodzić życie superbohatera z rodzinnymi obowiązkami. Jednocześnie musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów, które widzieliśmy w Wojnie bohaterów. Tymczasem Hank Pym zleca mu pilną misję. By ją wykonać, Ant-Man musi nie tylko połączyć siły z Osą, ale też odkryć sekrety z przeszłości Hanka oraz Hope.

Film Peytona Reeda można już oglądać w kinach.

Nieposłuszne

Esti jest wzorową żoną i członkinią małej żydowskiej społeczności. W jej świecie wszyscy się znają, a każde odstępstwo od normy jest piętnowane. Zwłaszcza, jeśli chodzi o seksualność, która jest tematem tabu. Pewnego dnia w życiu kobiety na nowo pojawia się Ronit, pierwsza miłość Esti. Między bohaterkami odradza się dawne uczucie, co nie podoba się ich środowisku. Kochanki nie zamierzają jednak stosować się do obowiązujących reguł.

Film Sebastiana Lelio można oglądać w kinach.

Serial zainspirowany twórczością Stephena Kinga, osadzony w miasteczku stworzonym przez mistrza grozy. W więzieniu Shawshank znaleziony zostaje tajemniczy The Kid. Mężczyzna wypowiada imię Henry’ego Deavera, prawnika zajmującego się reprezentowaniem skazanych na śmierć, który przed laty wyjechał z Castle Rock w związku z podejrzeniami o śmierć adopcyjnego ojca. Adwokat wraca do miasteczka, gdzie wciąż mieszka jego cierpiąca na demencję przybrana matka oraz Molly, agentka nieruchomości zdolna do czytania w ludzkich myślach.

Pierwsze odcinki serialu są dostępne na HBO GO.

Odnajdę cię

Thriller sensacyjny z Piotrem Stramowskim, Ewą Kaim i Michałem Żurawskim. Obława na żołnierza odpowiedzialnego za śmierć niemal całego swojego oddziału z winy policjantki Justy kończy się niepowodzeniem. Funkcjonariuszka zostaje wysłana na urlop, podczas którego odwiedza rodzinną miejscowość ściganego. W tym samym czasie poszukiwany porywa jej córkę. By ją uratować, Justa musi wystawić zbiegowi Grzegorza, ostatniego członka jego dawnej jednostki.

Film Beaty Dzianowicz można oglądać w kinach.

Jaki ojciec, taka córka

Główną bohaterką filmu jest pełniąca kierownicze stanowisko pracoholiczka. Obowiązki zdają się przesłaniać jej wszystko, w tym także narzeczonego. W konsekwencji kobieta zostaje porzucona przez ołtarzem. Problem w tym, że para miała już wykupioną podróż poślubną, która teraz przepadnie. Grana przez Kristen Bell bohaterka decyduje się zabrać na wycieczkę swojego dawno niewidzianego ojca, również uzależnionego od pracy. Wspólna wyprawa może ponownie ich do siebie zbliżyć.

Film Lauren Miller można obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA

A co poza tym?

W HBO GO można obejrzeć nowe odcinki Sukcesji, Ostrych przedmiotów oraz The Affair, które znajdziecie także na Showmaksie.  W sobotę o 20:00 TVN pokaże Cast Away - poza światem, a o 20:05 na Polsacie można obejrzeć Karate Kid z 2010 r. Z kolei w niedzielę o 20:00 na TVN-ie emitowany będzie Pearl Harbor, a na TVN Siedem Zabójcza broń. O 20:10 HBO wyświetli Tylko ciebie widzę, zaś o 21:30 Canal+ proponuje Party.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA