REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy film Wesa Andersona i aktorski "Cowboy Bebop". Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

"Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", "Bo we mnie jest seks", "Cowboy Bebop", "Straż" - śpieszymy z odpowiedzią na pytanie, jaki film i serial wybrać na weekend. Sprawdziliśmy repertuar kin i ofertę Netfliksa oraz HBO GO, aby podpowiedzieć wam, co oglądać.

20.11.2021
9:08
cowboy bebop premiery netflix hbo go co obejrzeć w weekend
REKLAMA

Jaki film i serial na weekend? Odpowiedź wcale nie jest prosta. Wśród premier kinowych, Netfliksa i HBO GO jest mnóstwo interesujących propozycji. Wybraliśmy najciekawsze z nich, aby podpowiedzieć wam, co oglądać. Wśród nowości "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" czy aktorski "Cowboy Bebop". A jakby tego było mało, to w telewizji nie brakuje znanych i lubianych hitów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Trochę czekaliśmy na ten film. "Kurier francuski..." od razu wzbudzał niemałe zainteresowanie. W końcu za kamerą stanął jeden z najbardziej lubianych współczesnych twórców - Wes Anderson. W produkcji wystąpili natomiast m.in. Benicio del Toro, Tilda Swinton, Bill Murray, czy Timothee Chalamet. Ze względu na pandemię premierę przesuwano, ale z tym już koniec. Teraz możemy przekonać się, czy słusznie zacieraliśmy ręce.

Film już w kinach.

Bo we mnie jest seks/zwiastun

Stany Zjednoczone miały Marilyn Monroe, Polska miała Kalinę Jędrusik. Gdy nasza seksbomba występowała publicznie, nikt nie mógł oderwać od niej wzroku. Katarzyna Klimkiewicz opowiada o legendzie rodzimej popkultury bez zbędnego nadęcia. Spodziewajcie się więc lekkiej, gatunkowej opowieści podszytej przesłaniem na temat feminizmu i kobiecości.

Film już w kinach.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

To już druga próba reanimacji "Pogromców duchów". Pierwsza, polegająca na genderowej wolcie, niezbyt przypadła widzom do gustu. Jak będzie w tym wypadku? Zapowiada się przynajmniej nieco lepiej. Wygląda bowiem, że duch Kina Nowej Przygody będzie tu silny, bo samotna matka i jej dwójka dzieci przyjeżdża do małego miasta i zaczynają odkrywać swoje powiązania z oryginalnymi pogromcami duchów. Jak zmierzą się z ich spuścizną? O tym przekonacie się w kinie.

Film już w kinach.

Straż

Odmieńcy w Straży Miejskiej? Wilkołaki, trolle, bohaterowie z przypadku - to oni będą musieli stanąć przed niemożliwym i uratować świat. Ta historia mogła się narodzić jedynie w wyobraźni sir Terry'ego Pratchetta. Ten serial przeniesie was wprost Świata Dysku, którego nie zechcecie opuścić.

Serial już na HBO GO.

Cowboy Bebop

Cowboy Bebop/Netflix/zwiastun

No ciekawe jak Netflix poradził sobie z aktorską wersją anime w tym wypadku. Zwiastuny rozbudzały apetyt na więcej, ale pierwsze recenzje serialu nie są zbyt pochwalne. W takich wypadkach najlepiej samemu przekonać się, czy platforma zwycięsko wyszła ze starcia z legendarnym tytułem, którego fani nie wybaczą serwisowi ani jednego potknięcia.

Serial już na Netfliksie.

Co poza tym?

  • W sobotę szczególnie polecamy: minmalistycznego złodzieja w MCU "Ant-Man" (Polsat, sobota 20:00), Roberta Downeya Jr. jako najsłynniejszego detektywa świata "Sherlock Holmes" (TVN7, sobota 20:00) i zakończenie trylogii Batmana od Christophera Nolana "Mroczny Rycerz powstaje" (Warner TV, sobota 20:00).
  • W niedzielę szczególnie polecamy: początki szalonej telenoweli samochodowej "Za szybcy, za wściekli" (TVN7, niedziela 20:00), trylogię z zabójczym Michaelem Dudikoffem "Amerykański ninja" (Warner TV, niedziela 21:40) i weterana robiącego rozpierduchę w Wietnamie "Rambo II" (TVN, niedziela 22:35).
REKLAMA

Jaki film i serial na weekend?

Jak pokazuje powyższe zestawienie propozycji jest mnóstwo. Nie brakuje premier ani w kinach, ani na Netfliksie, ani na HBO GO. Jest więc z czego wybierać. Emocji w ten weekend na pewno wam nie zabraknie. I zawsze możecie odpalić TV, aby znaleźć tam

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA