REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Kobieta w oknie naprzeciwko licealistów zombie. Co w piątek oglądać na Netfliksie?

Co obejrzeć w piątek na Netfliksie po ciężkim i długim tygodniu? W bibliotece platformy pojawiły się nowości takie jak koreański horror "All of Us Are Dead", japońska animacja "The Orbital Children" i mroczna komedia kryminalna o chwytliwym tytule, nad którym musiało siedzieć co najmniej 10 marketingowców, czyli "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie".

28.01.2022
20:14
co obejrzec netflix
REKLAMA

Nowości na Netfliksie w ten piątek to aż 11 tytułów wśród których znajdziemy coś, żeby szybko spacyfikować dzieci ("Angry Brids: Letnie szaleństwo") albo samemu skorzystać z dobrodziejstw streamingu i w zależności od nastroju zanurzyć się w świat romansu, horroru, kryminały lub animacji.

REKLAMA

Co obejrzeć na Netfliksie - nowości a piątek.

W ten piątek serwis zadbał, żeby było co obejrzeć na Netfliksie. Żeby zebrać siły przed weekendem lub uzupełnić energię po ciężkim tygodniu, możesz odpalić jedną z jedenastu nowości platformy. Do wyboru są seriale i filmy, a także "Za kulisami z Jane Campion" - pozycja opowiadająca o pracy nad "Psimi Pazurami", jednym z hitów Netfliksa, który wyrasta na bardzo poważnego kandydata do Oskarów z co najmniej kilku kategoriach.

All of Us Are Dead

Koreańskie seriale wywołujące u widza dreszczyk ekscytacji zadomowiły się na telewizorach Polaków równie skutecznie co kimczi w lodówkach hipsteriady. "All of Us Are Dead" to kolejny makabryczny przykład tego trendu. Oto nieostrożne dziewczę daje się ugryźć podejrzanie wyglądającej myszy i zamiast zyskać super moce lub przynajmniej nauczyć się gadać z gryzoniami, nabiera ogromnej ochoty na ludzkie ciało. Epidemia złowieszczego wirusa rozprzestrzenia się od ugryzienia do ugryzienia, a nastolatki, w które jeszcze nikt się nie wgryzł, muszą ratować skórę przez całe 13 godzin pierwszego sezonu.

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Anna (Kristen Bell) leczy zranione serce lekami, czerwonym winem i spokojnym podglądaniem przystojnego sąsiada, który właśnie wprowadził się naprzeciwko. Tą spokojną rutynę przerywa szokujące wydarzenie - Anna na własne oczy widzi morderstwo. Chyba. Kobiecie z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie już wcześniej zdarzało się mieć halucynacje, a po zbrodni, którą, jak jej się wydaje, widziała, nie ma ani śladu.

Piątkowa lista nowości Netfliksa

 • All of Us Are Dead
 • Kapil Sharma: I'm Not Done Yet
 • Love.Net
 • Za kulisami z Jane Campion
 • Z zimnej strefy
 • Gramy u siebie
 • Feria: Najciemniejsze światło
 • Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
 • Ciekawe pytania Johnathana Van Nessa
 • Angry Brids: Letnie szaleństwo
 • The Orbital Children
REKLAMA

Nowości na Netflisie - piątek

Piątek, piąteczek, piątunio przynosi mnóstwo ciekawych nowości na Netfliksie. Tym razem na platformie nie ma murowanych hitów ("Ozark" zadebiutował w zeszłym tygodniu) ani kontynuacji popularnych serialu (pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Snowpiercera" pojawił się w serwisie w poniedziałek), ale za to jest porcja solidnych, i zróżnicowanych, tytułów. Czy znajdziecie w niej coś dla siebie? Trzymam kciuki. Udanego weekendu!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA