REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Serial „Co robimy w ukryciu” o życiu wampirów już niebawem zadebiutuje w telewizji. Mamy pierwszy zwiastun

„Co robimy w ukryciu” to słynny mockument, który zyskał sobie grono fanów. Produkcja rozpoczęła międzynarodową karierę Taiki Waititiego, który stał się jednym z ulubionych reżyserów Disneya. Komediowa opowieść o żyjących współcześnie wampirach zostanie przerobiona na serial. W końcu doczekaliśmy się premierowego zwiastuna.

04.02.2019
22:05
co robimy w ukryciu zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Taika Waititi to jedno z najmocniejszych reżyserskich nazwisk we współczesnym Hollywood. Nowozelandzki twórca zrobił błyskawiczną karierę dzięki takim produkcjom jak „Orzeł kontra rekin”, „Dzikie łowy”, a także „Co robimy w ukryciu”. Ostatni z wymienionych tytuł to mockument, czyli fikcyjna opowieść kręcona na modłę dokumentu. Gatunek cieszył się szczególną popularnością na początku drugiej dekady XXI wieku. Jego inspiracje wciąż są jednak obecne choćby w „American Vandal” od Netfliksa.

„Co robimy w ukryciu” mógł się pochwalić interesującym konceptem, doskonałym humorem i cudownie sztywnym aktorstwem wzorowanym na występujących w paradokumentach naturszczykach. Produkcja wkrótce wyniosła Waititiego na pozycję czołowego komedianta kina. Jego specyficzny humor pojawił się później w „Thorze: Ragnarok”. A to nie ostatni z dużych projektów w życiu twórcy. Waititi jest jednym z reżyserów oddelegowanych do pracy nad serialem „The Mandalorian”. Pracuje też nad filmem „Jojo Rabbit”, w którym zagra Adolfa Hitlera.

W międzyczasie stacja FX przygotowała serial oparty na „Co robimy w ukryciu”.

W telewizyjnej wersji śledzić będziemy nową grupę wampirów - Nadję, Nandora, Laszlo, a także ich pomocnika Guilerme i wampira energetycznego, Colina Robinsona. Pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji pokazuje, że styl i humor filmu zostaną utrzymane, choć powtórzyć tamten sukces nie będzie łatwo. Na szczęście twórcy oryginalnego „Co robimy w ukryciu”, Jemaine Clement i Taika Waititi, pełnią rolę producentów wykonawczych, więc można mieć nadzieję, że zadbają o odpowiednią jakość żartów.

REKLAMA

Premierowy sezon serialu liczyć będzie dziesięć epizodów. W obsadzie znaleźli się Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Doug Jones, Beanie Feldstein, Jake McDorman oraz Mark Proksch. Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Rozrywka.Blog, na dniach zostanie podjęta decyzja, czy „Co robimy w ukryciu” będzie dostępny na polskiej wersji kanału Fox.

W USA serial zadebiutuje 27 marca tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA