REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Kiedy "Czarna Pantera 2" trafi na Disney+? Jest data

Kiedy "Czarna Pantera 2" pojawi się na Disney+? Film od listopada minionego roku można oglądać w kinach. W końcu jednak dostaliśmy pierwsze konkretne informacje na temat jego premiery w internecie. Nową produkcję spod znaku MCU w streamingu obejrzymy jeszcze w tym miesiącu.

02.01.2023
10:51
czarna pantera 2 disney plus online
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"Czarna Pantera 2" od listopada podbija kina. Mamy już styczeń i wciąż film można obejrzeć tylko na wielkich ekranach. Nie ma go jeszcze na Disney+, bo Myszka Miki chciałaby, aby zanim "Wakanda w moim sercu" trafi do streamingu jak najwięcej zarobiła. W końcu jednak poznaliśmy dokładną datę internetowej premiery produkcji.

Disney wraca do starych praktyk, wydłużając okienko dystrybucyjne. Od początku wyglądało ono różnie, bo wytwórnia indywidualnie rozpatruje każdy film. Wśród branych przy tym pod uwagę czynników jest zainteresowanie widzów daną produkcją. Im jest ono większe, tym później tytuł wchodzi na platformę streamingową Myszki Miki.

REKLAMA

Czarna Pantera 2 - kiedy premiera na Disney+?

W minionym roku okienko dystrybucyjne było raczej krótsze niż dłuższe. Pozostając w obrębie filmów Marvela, "Doktor Strange w multiwersum obłędu" trafił na Disney+ zaledwie 47 dni po swojej kinowej premierze. "Thor: Miłość i grom" potrzebował na to już 62 dni. W przypadku internetowego debiutu "Czarnej Pantery 2" wytwórnia wymaga od nas jeszcze większych pokładów cierpliwości.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - Disney+

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" dostaje takie samo okienko dystrybucyjne, co "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". Pojawi się więc na Disney+ 70 dni po swojej kinowej premierze. Według TheHollywoodHandle film obejrzymy online jeszcze w tym miesiącu. Trafi bowiem na platformę dokładnie 20 stycznia.

[AKTUALIZACJA: 3 stycznia 2022 roku, 09:25] W ramach odpowiedzi na spekulacje dotyczące internetowej premiery "Czarnej Pantery 2" na Disney+ pojawiła się karta filmu, wedle której zadebiutuje on na platformie 1 lutego:

REKLAMA
 class="wp-image-2192422"
Czarna Pantera 2 - Disney+

W momencie pisania tego tekstu na karcie "Czarnej Pantery 2" w polskiej odsłonie Disney+ nie ma podanej konkretnej daty premiery. Widnieje jedynie informacja, że film pojawi się wkrótce. Zwykle jednak tego typu produkcje trafiają do serwisu tego samego dnia na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA