REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowa Czarna Pantera trafiła do szpitala. Letitia Wright kontuzjowana, ale filmu to nie spowolni

Marvel kilka tygodni temu rozpoczął prace na planie filmu „Black Panther: Wakanda Forever”. Letitita Wright, której postać według plotek przemie miano „Czarna Pantera” od swojego filmowego brata, odniosła właśnie kontuzję w trakcie kręcenia sceny kaskaderskiej. Trafiła nawet do szpitala, ale nie musicie się o nią martwić.

26.08.2021
13:08
czarna pantera 2 shuri letitia wright kontuzja
REKLAMA

Fani Marvel Cinematic Universe dostali niedawno okazję na ostatnie spotkanie z Chadwickiem Bosemanem w roli T'Challi za sprawą serialu „What If...?”. Wielu z nich potraktowało ten moment niezwykle emocjonalnie, zwłaszcza że w międzyczasie trwają prace nad sequelem „Czarnej Pantery”, w którym przedwcześnie zmarły aktor nie zdążył wziąć udziału. Fabuła „Black Panther: Wakanda Forever” z tego właśnie powodu jest dla wszystkich totalną niewiadomą i budzi równie wielkie zainteresowanie co obawy.

Wielu czytelników komiksów apeluje do Marvela, że wobec nieobecności Bosemana rolę Czarnej Pantery powinna przejąć jego ekranowa siostra Shuri. Trudno powiedzieć, czy firma posłucha fanów, ale jakiś plan na sequel bez tytułowego bohatera najwyraźniej ma. Czy grająca Shuri Letitia Wright jest jego istotną częścią? Wskazuje na to choćby zdarzenie z ostatniej nocy. W trakcie odbywających się w Bostonie wieczornych zdjęć do „Black Panther: Wakanda Forever” ta aktorka odniosła kontuzję. Do incydentu doszło podczas kręcenia sceny kaskaderskiej, a przecież drugoplanowa, statyczna postać raczej w ogóle nie musiałaby brać w nich udziału.

REKLAMA

Letitia Wright trafiła nawet do szpitala, ale szybko ją wypisano. „Czarna Pantera 2” nie jest zagrożona.

Jak podaje portal Deadline, nie powodu do rozdmuchiwania tego zdarzenia. Aktorka trafiła do lokalnego szpitala, gdzie zajęto się jej obrażeniami. Nie były one jednak poważne i Wright niedługo później wypuszczono. Marvel nie spodziewa się nawet, żeby całe to zamieszanie miało w jakikolwiek sposób spowolnić zdjęcia. Można się spodziewać, że Letitia Wright dostanie kilka dni wolnego, w trakcie których dojdzie do pełnej sprawności. A w międzyczasie nakręci się zaplanowane sceny z udziałem innych aktorów.

REKLAMA

Nowa „Czarna Pantera” trafi planowo do kin 8 lipca 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA