REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Ludzie z "Tańca z gwiazdami" mają dość syna Dagmary Kaźmierskiej

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska wzbudza coraz bardziej negatywne odczucia jako uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami", i wcale nie chodzi tu o opinie widzów. Kiedy między "królową życia" a jurorką Iwoną Pavlović doszło do wymiany zdań, na scenę wtargnął syn Kaźmierskiej, Conan. Produkcja zareagowała na wybryk mężczyzny i według doniesień postanowiła stanowczo zainterweniować w tej sprawie.

10.04.2024
10:18
dagmara kazmierska taniec z gwiazdami conan na scenie produkcja
REKLAMA

W niedzielę wieczorem widzowie już po raz 6. zasiedli przed telewizorami, by oglądać taneczne zmagania gwiazd i profesjonalnych tancerzy. W najnowszym odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnali się aktor Aleksander Mackiewicz oraz Izabela Skierska. O kryształową kulę wciąż walczy zatem 6 duetów: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maciej Musiał i Daria Syta oraz Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.

REKLAMA

Ostatnia para nie cieszy się jednak poparciem wśród widzów i jest uważana za jedną z tych, które w programie radzą sobie najsłabiej. W 6. odcinku zdobyli zaledwie 19 punktów od jurorów, a w przyszłą niedzielę zatańczą tylko dzięki głosom publiczności. Najnowszy odcinek zostawił po sobie również sporo emocji w związku z samą Kaźmierską, kiedy podczas ostrej wymiany zdań celebrytki z Iwoną Pavlović postanowił zainterweniować Conan, syn Dagmary.

Syn Dagmary Kaźmierskiej wtargnął na scenę. Niezadowolona produkcja postanowiła zainterweniować

Iwona Pavlović dosadnie skrytykowała występ Kaźmierskiej i Hakiela. Jurorka skupiła się jednak przede wszystkim na celebrytce, kierując w jej stronę gorzkie słowa i krytycznie oceniając jej taniec:

Ja bym ci chciała przypomnieć, że ten program się nazywa "Taniec z gwiazdami", a nie "Chodzenie z gwiazdami", nie "Człapanie z gwiazdami". Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wyjdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak uwaga, to jest twój najlepszy taniec-człapaniec

- stwierdziła.
Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z gwiazdami"

Po jej wypowiedzi nieoczekiwanie na scenę wtargnął Conan, syn Kaźmierskiej, który postanowił obronić matkę: "Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec" - stwierdził. Nie wszystkim jednak spodobało się zachowanie mężczyzny - mimo że zapewniał on w wywiadzie, że rozmawiał po wszystkim z jurorką i wszystko jest w porządku, to według doniesień Pudelka produkcja zdecydowała się przeprowadzić z Dagmarą Kaźmierską rozmowę.

Produkcja "Tańca z gwiazdami" ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni

- mówi informator.
REKLAMA

O "Tańcu z gwiazdami" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA