REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Dagmara Kaźmierska znowu szuka męża w telewizji. Dlaczego nam to robicie?

Ruszyły poszukiwania partnera dla Dagmary Kaźmierskiej w ramach programu "Dagmara szuka męża". To już 2. sezon programu, w którym wystąpi znana z "Królowych życia" celebrytka. Tymczasem w sieci pojawiają się głosy sprzeciwu, czy aby na pewno telewizja to miejsce na promowanie osoby z kryminalną przeszłością.

21.03.2024
11:29
dagmara szuka meza 2 sezon opinia polsat
REKLAMA

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność za sprawą programu "Królowe życia" emitowanego na stacji TTV w latach 2016-2022. W 2018 pojawiła się w programie "Made in Maroko", a w tym miesiącu po raz kolejny wystąpiła w paradokumentalnym hicie "Pamiętniki z wakacji". Kaźmierska zaczęła brnąć w polski show-biznes coraz głębiej - celebrytka, która gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, ma za sobą także występy w filmach Patryka Vegi, a dzięki (tak myślę) swojej barwnej osobowości i głośnej postawie dostała nawet swój program. Tak, swój własny program na kanale Super Polsat, który doczekał się 2. sezonu - właśnie ruszyły castingi do formatu "Dagmara szuka męża".

REKLAMA

Ruszyły prace nad 2. sezonem programu "Dagmara szuka męża"

Słowa sprzeciwu przeciwko promowaniu Dagmary Kaźmierskiej pojawiły się już przy okazji nowej edycji "Tańca z gwiazdami", kiedy okazało się, że celebrytka zatańczy wraz z Marcinem Hakielem. Na Instagramie Kaźmierskiej zaczęły pojawiać się komentarze, które wprost krytykowały jej udział w programie i promowanie osoby z kryminalną przeszłością. W 2009 r. celebrytka została bowiem skazana prawomocnym wyrokiem na 4 lata pozbawienia wolności za sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła ostatecznie 14 miesięcy.

Oczywiście każdy ma drugą szansę, ale telewizja to nie jest miejsce na osoby z przeszłością kryminalną. Dodatkowo obok Roksany Węgiel, Macieja Musiała, sportowców i innych osób, które rzeczywiście cos osiągnęły i mają konkretny talent, ma być ta pani. To nie jest hejt, tylko merytoryczna krytyka, myślałam że ta edycja będzie wolna od celebrytów

- skomentowała jedna z internautek.

Okazuje się, że "Taniec z gwiazdami" to nie koniec przygód tak szeroko krytykowanej Dagmary Kaźmierskiej. Polsat postanowił bowiem wznowić emitowany na stacji Super Polsat program "Dagmara szuka męża", w którym kobieta jeździ po całej Polsce, by znaleźć upragnionego partnera. W podróży towarzyszą jej syn Conan oraz przyjaciel Jacek.

Mimo że wiele osób otwarcie krytykuje obecność Dagmary Kaźmierskiej w mediach, telewizja nic sobie z tego nie robi. Trudno się dziwić, skoro liczby mówią same za siebie - z danych Nielsena wynika, że 12-odcinkowy cykl (który pierwotnie miał mieć 6 epizodów) obejrzało 118 tys. osób, a format stał się hitem Super Polsatu. To tłumaczy, dlaczego władze stacji zdecydowały się na wznowienie programu "Dagmara szuka męża", choć ich nie usprawiedliwia. Wiele osób twierdzi, że Kaźmierska, która przecież odsiedziała swój wyrok, ma prawo żyć swoim życiem.

Ja również tak twierdzę. Popełnione nigdyś błędy nie mogą do końca skreślać całej przyszłości. Jednak promowanie tego typu osoby z bardzo wątpliwą przeszłością w telewizji, a już szczególnie w tak kultowym programie jak "Taniec z gwiazdami", lub dawanie jej osobnego formatu to nie jest dobra droga. Mimo to w mediach społecznościowych Super Polsatu pojawiła się już informacja o tym, że ruszają castingi do 2. sezonu programu "Dagmara szuka męża". Stacja najwyraźniej filtruje negatywne komentarze i nie zamierza zwracać uwagi na słowa krytyki, choć sporo osób pewnie uważa, że zapełnianie ramówki tego typu "rozrywką" to nie jest dobra droga.

REKLAMA

O uczestniczkach programu "Królowe życia" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA