REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Znamy pierwsze szczegóły

Mimo pandemii i co chwila przekładanych premier, jest i dobra wiadomość: prace nad 3. częścią „Deadpoola” nabierają tempa. Wiemy już, że w filmie ponownie wystąpi Ryan Reynolds. Poznaliśmy też autorów — a właściwie autorki scenariusza nowej odsłony hitu Marvela.

20.11.2020
21:25
deadpool 3 ryan reynolds disney premiera
REKLAMA
REKLAMA

Jak donosi serwis Deadline, w pracach nad „Deadpoolem 3” nastąpił pewien przełom. Już wiemy, że w superbohatera Marvela ponownie wcieli się Ryan Reynolds, a dodatkowo poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji, w zwłaszcza scenariusza.

Siła sióstr na planie nowego „Deadpoola”

Pewną niespodzianką jest fakt, że za scenariusz „Deadpoola 3” nie będą odpowiadać związani z tytułem od początku Paul Wernick i Rhett Reese. Zastąpić ich ma duet sióstr — Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, które mają na koncie prace nad takimi tytułami jak serial „Bob's Burgers", czy damski spin-off „21 Jump Street”. Jak donosi Deadline, na wizję sióstr Molyneux miał przystać sam Reynolds, który brał aktywny udział w poszukiwaniu nowych scenarzystów.

„Deadpool 3”: kiedy premiera?

Na razie trudno przewidzieć, kiedy film trafi do kin, bo jak podkreślają informatorzy Deadline, projekt jest na bardzo wczesnym etapie. Na razie wiemy, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, „Deadpool 3” ma zachować kategorię wiekową R (oznaczającą, że osoby poniżej 17. r.ż. mogą oglądać film jedynie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem).

Lady Gaga dołącza do nowego filmu twórcy „Deadpoola 2”

REKLAMA

Mało prawdopodobne jest też to, że za kamerą filmu o kolejnych przygodach Wade'a Wilsona stanie David Leitch, reżyser „Deadpoola 2”. I bynajmniej nie dlatego, że nie chciałby tego Disney, ale ze względu na napięty harmonogram twórcy.  Okazuje się, że Leitch intensywnie pracuje m.in. nad filmem „Ballet Train", do którego zaangażowano samą Lady Gagę („Narodziny gwiazdy”). Piosenkarce na planie towarzyszyć mają m.in. Brad Pitt, Aaron Taylor-Johnson i Joey King („The Act”, „The Kissing Booth”).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA