REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Detektyw: Kraina Nocy" to największy hit platformy od dawna. Wyniki mówią same za siebie

„Detektyw: Kraina Nocy” to aktualnie jedna z najpopularniejszych produkcji, którą można oglądać zarówno na antenie HBO, jak i na platformie HBO Max. Kolejna odsłona kultowej serii „True Detective” skradła serca szerokiej widowni, przebijając tak głośne tytuły jak „Sukcesja” czy „Biały Lotos”. Walka między tymi serialami była zacięta, jednak w ostatecznym rozrachunku to właśnie 4 sezon „Detektywa” może poszczycić się nowym rekordem oglądalności.

14.02.2024
15:24
detektyw kraina nocy rekord ogladalnosci hbo
REKLAMA

Taki obrót spraw niekoniecznie zaskakuje, ponieważ każdy kolejny sezon „True Detective” przyciągał nie tylko stałych fanów, ale również coraz to nowszych odbiorców. Nie inaczej stało się w przypadku najświeższej odsłony. „Kraina Nocy” przebiła nawet wszystkich swoich poprzedników, stając się najchętniej oglądanym sezonem „Detektywa”, jak podaje portal The Wrap.

Czytaj więcej na temat "Detektywa: Krainy Nocy" na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Detektyw: Kraina Nocy z nowym rekordem popularności. Sukcesja i Biały Lotos już nie na szczycie

Przedostatni odcinek „Krainy Nocy”, który można było zobaczyć po raz pierwszy w minioną sobotę, przyciągnął przed ekrany aż 5 milionów widzów. Łącznie zarówno na antenie HBO, jak i na platformie HBO Max, dostępne epizody 4. sezonu „Detektywa” obejrzało jak na razie ok. 12,7 miliona osób. Tak podają raporty sporządzone przez Nielsena i Warner Bros. Discovery. Tak dobre wyniki czynią z najnowszej odsłony popularnej serii najchętniej śledzoną część „True Detective”.

REKLAMA

Na tym jednak nie koniec sukcesów. „Detektywowi: Krainie Nocy” udało się wyprzedzić tak głośne produkcje jak „Sukcesja” czy „Biały Lotos”, jeszcze przed oficjalnym odcinkiem zamykającym aktualną odsłonę. 4. sezon „Sukcesji” oglądało średnio 7,9 miliona widzów. Z kolei 2. sezon „Białego Lotosu” może poszczycić się nieco lepszym wynikiem – średnio 8,6 miliona. Jest to jednak wciąż zdecydowanie mniej niż „Kraina Nocy”, co czyni serial aktualnie najchętniej oglądaną produkcją HBO.

Ciekawe, kiedy uda się pobić ten rekord albo czy w ogóle jakiś tytuł w najbliższym czasie pokona „Detektywa: Krainę Nocy”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA