REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Detektyw: Kraina Nocy” – ile odcinków liczy serial HBO?

„Detektyw: Kraina Nocy” to już 4 sezon kultowej antologii „True Detective”. Kolejne odcinki popularnej w ostatnim czasie serii można oglądać na platformie HBO Max oraz na antenie HBO. Pomimo wielu podobieństw fabularnych do poprzednich odsłon produkcji, „Kraina Nocy” różni się tzw. rozkładem jazdy. Ile odcinków liczy zatem serial HBO?

09.02.2024
15:57
detektyw: kraina nocy - ile odcinkow
REKLAMA

Finał nadejdzie szybciej, niż można było się spodziewać. Najnowszy sezon „Detektywa” liczy łącznie 6 odcinków, co jest nieco zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że dotychczas zawsze było ich 8. Z bohaterkami, które starają się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia ośmiu naukowców z Arktycznej Stacji Badawczej na Alasce, przyjdzie widzom pożegnać się stosunkowo prędko, bo już 19 lutego.

Czytaj także inne teksty na temat serialu „Detektyw”:

REKLAMA

Detektyw: Kraina Nocy. Ile odcinków będzie można zobaczyć wcześniej?

Jeden z odcinków popularnego serialu będzie dostępny szybciej niż pierwotnie zapowiadano. Mowa tutaj o 5. odcinku, którego premiera miała odbyć się w nocy z 11 na 12 lutego, standardowo o godzinie 3:00. Otrzymał on wcześniejszą datę emisji. Zapoznać się z nim będzie można już w nocy z najbliższego piątku na sobotę na platformie HBO Max. Taka decyzja została podjęta ze względu na finał mistrzostw futbolu amerykańskiego, czyli sławny Super Bowl, który pokrywał się z poprzednią datą premiery. Na ten temat szerzej pisaliśmy tutaj.

REKLAMA

Jak na razie data emisji finałowego odcinka serialu „Detektyw: Kraina Nocy” nie uległa zmianie. Finał dochodzenia dwóch detektywek, w których role wcielają się Kali Reis oraz Jodie Foster, polscy widzowie będą mogli śledzić 19 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA