REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mamy zwiastun 4. sezonu serialu "Detektyw: Kraina nocy". Kiedy premiera?

Oficjalny zwiastun 4. sezonu kultowego serialu HBO "Detektyw" zadebiutował w sieci. Tym razem kolejną mroczną sprawę rozwiązywać będą dwie policjantki, w które wcieliły się Jodie Foster oraz Kali Reis. Kiedy premiera serialu "Detektyw: Kraina nocy"? Sprawdzamy.

28.09.2023
15:30
Mamy zwiastun 4. sezonu serialu "Detektyw: Kraina nocy". Kiedy premiera?
REKLAMA

"Detektyw" to serialowa antologia o tematyce kryminalnej, stworzona przez Nica Pizzolatto. Każdy sezon serialu jest autonomiczną częścią, w której zmienia się obsada, czas i miejsce akcji. W 1. sezonie produkcji HBO, który zadebiutował w styczniu 2014 roku, mogliśmy zobaczyć duet detektywów. Wtedy w rolach głównych wystąpili Woody Harrelson oraz Matthew McConaughey. W 2. sezonie serialu zagrali natomiast Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAddams i Taylor Kitsch. Aktorzy wcielili się w bohaterów, których ścieżki połączyło jedno nietypowe morderstwo. Ostatni, 3. sezon, pojawił się na platformie w 2019 roku. Jego fabuła skupiała się na brutalnej zbrodni, która miała miejsce w hrabstwie Ozark. Dochodzenie w tej sprawie prowadził Wayne Hays, w tej roli Mahershala Ali.

Na temat serialu "Detektyw" i innych produkcji HBO Max pisaliśmy również w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA

Od premiery najnowszego sezonu minęło zatem sporo czasu - twórcy kazali nam czekać na kolejny aż 4 lata. Teraz, kiedy pojawił się zwiastun 4. części "Detektywa", emocje sięgają zenitu. I wygląda na to, że szykuje się kawał dobrego serialu.

Detektyw: Kraina nocy - zwiastun serialu. Kiedy premiera?

REKLAMA

Akcja 4. sezonu serialu "Detektyw", o podtytule "Kraina nocy", rozgrywa się w fikcyjnym mieście Ennis ulokowanym na Alasce. Sprawa tym razem dotyczy zaginięcia ośmiu mężczyzn, którzy zniknęli bez śladu z Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Śledztwo prowadzą Liz Danvers i Evangeline Navarro (w tych rolach Jodie Foster i Kali Reis). Aby doprowadzić sprawę do końca, detektywki będą musiały skonfrontować się nie tylko z własną przeszłością, ale również stawić czoła tajemnicom, skrywającym się pod grubą taflą lodu mrocznej Arktyki. Showrunnerką najnowszego sezonu jest Issa Lopez, która w tej roli zastąpiła twórcę serialu - Nica Pizzolatto.

Premiera 4. sezonu serialu "Detektyw" odbędzie się 15 stycznia 2024 roku.

HBO Max: zwiastun 4. sezonu serialu "Detektyw" - "Detektyw: Kraina nocy"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA