REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Ostatni odcinek 3. sezonu „Detektywa” już dziś w nocy na HBO i HBO GO. Wszystko, co musicie wiedzieć przed finałem

Po kilku latach HBO postanowiło wrócić do jednego ze swoich flagowych seriali, czyli „Detektywa”. 3. sezon produkcji przyniósł na razie pozytywne recenzje, ale w opowieściach kryminalnych zawsze najważniejszy jest finał. Ostatni odcinek produkcji będzie można już dzisiaj w nocy zobaczyć na HBO i HBO GO.

24.02.2019
12:00
detektyw s03e08
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące fabuły 3. sezonu „Detektywa”.

„Detektyw” był jednym z największych pozytywnych telewizyjnych zaskoczeń 2014 roku. Produkcja miała swoje lepsze i gorsze momenty, ale wciągnęła widzów pasjonującą historią i ciekawymi, niejednoznacznymi postaciami. Kolejny sezon nie zrobił jednak równej furory, a stacja HBO na kilka lat odłożyła pomysł antologii na półkę.

Serial powrócił w glorii chwały na początku stycznia. Już pierwsze reakcje były entuzjastyczne, a tocząca się na trzech płaszczyznach czasowych opowieść o detektywie Waynie Haysie stawała się coraz bardziej interesująca z każdym kolejnym epizodem. Krytycy byli zachwyceni, widzowie również. Sen z powiek twórcy produkcji, Nicowi Pizzolatto spędzały tylko doniesienia o zaskakująco niskiej oglądalności serialu.

Detektyw s03e08 - gdzie obejrzeć?

Poprzednie dwa odcinki „Detektywa” doprowadziły Haysa coraz bliżej rozwiązania ciążącego mu od lat śledztwa. Część fałszywych tropów i błędnych wniosków detektywów już zostało widzom wyjaśnionych. Najważniejsze pytania wciąż pozostają jednak bez odpowiedzi. Jaki wpływ na śledzoną przez oglądających sytuację mają postępujące problemy z pamięcią Haysa? I kto tak naprawdę stoi za porwaniami?

Tego zapewne dowiemy się podczas seansu finałowego epizodu. Wielu widzów ciekawi również, czy w ostatnim odcinku zobaczymy także kolejne nawiązania do 1. sezonu „Detektywa”. Postaci Rusta i Marty'ego zostały już przywołane we wcześniejszych epizodach, a oba śledztwa mogą być powiązane. Czy tak będzie w rzeczywistości?

Przekonamy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek. Produkcja trafi na antenę HBO i HBO GO dokładnie o 3:00, 25 lutego 2019 roku.

REKLAMA

Dla osób, które nie czują się na siłach czekać do późna lub następnego dnia pracują od samego rana i nie mają dostępu do HBO GO, stacja przygotowała dodatkową powtórkę ostatniego odcinka serialu. Trwający 60 minut finał zostanie ponownie wyemitowany w poniedziałek, 25 lutego o godzinie 20:10 na HBO. Recenzji epizodu spodziewajcie się na łamach Rozrywka.Blog.

Serial „True Detective” obejrzysz na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA