REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Biedne istoty” lada chwila trafią na Disney+

Disney+ przedstawił już listę premier na marzec 2024 roku. Po widocznych na niej tytułach można śmiało stwierdzić, że będzie to intensywny okres. W oficjalnej informacji zabrakło jednak jednej, bardzo ważnej produkcji. Na platformie Disney+ będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Yórgosa Lánthimosa – „Biedne istoty”.

28.02.2024
12:32
Biedne istoty na Disney+ marzec 2024
REKLAMA

Dlaczego wspominamy o tym, że jest to niespodzianka serwisu? Otóż wzmianka o tym, że „Biedne istoty” będą dostępne na Disney+, pojawiła się jak na razie jedynie w rozesłanym do subskrybentów newsletterze. Teraz przynajmniej wiadomo, że warto sprawdzać swoją mailową skrzynkę odbiorczą, jeżeli wyczekujemy premiery konkretnej produkcji na platformach streamingowych. Najnowszy film uznanego reżysera Yórgosa Lánthimosa, „Biedne istoty”, trafi na Disney+ już 27 marca 2024 roku.

REKLAMA

Więcej na temat produkcji nominowanych do Oscara czytaj na łamach Spider's Web:

Biedne istoty będzie można obejrzeć online. Disney+ zaskakuje widzów

Produkcja ta skradła serca odbiorców praktycznie od razu po swojej kinowej premierze. Lánthimos nie zawodzi i nic w tym nadzwyczajnego. Aktualnie film „Biedne istoty” jest nominowany do Oscara w aż 11 kategoriach: najlepszy film, najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Emma Stone za rolę Belli Baxter), najlepszy aktor drugoplanowy (Mark Ruffalo za rolę Duncana Wedderburna), najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz adaptowany (Tony McNamara), najlepsza charakteryzacja i fryzury, najlepsza muzyka oryginalna (Jerskin Fendrix), najlepsza scenografia (James Price, Shona Heath, Zsuzsa Mihalek), najlepsze kostiumy (Holly Waddington), najlepsze zdjęcia (Robbie Ryan) oraz najlepszy montaż (Yorgos Mavropsaridis).

REKLAMA
Biedne istoty na platformie Disney+

Powyższa lista jest naprawdę imponująca, ale też w pełni zasłużona. Jeżeli komukolwiek będzie brakowało takich produkcji już po obejrzeniu tegorocznej gali rozdania Oscarów, to platforma Disney+ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. „Biedne istoty” pojawią się w serwisie dokładnie 24 marca 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA