REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" jeszcze w tym miesiącu obejrzysz w HBO Max

WarnerMedia nie pozwala użytkownikom HBO Max długo czekać na swoje kinowe hity. Zgodnie z zapowiedziami ich filmy mają pojawiać się na platformie niedługo po swojej premierze na wielkim ekranie. Tak było z "Batmanem" i jest z "Fantastycznymi zwierzętami: Tajemnicami Dumbledore'a". Najnowsza odsłona spin-offu "Harry'ego Pottera" jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje w serwisie.

10.05.2022
9:13
fantastyczne zwierzęta 3 hbo max premiera online
REKLAMA

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" jeszcze nie zniknęły z kinowych repertuarów, a już za chwilę trafią do internetu. Najnowsza odsłona spin-offów "Harry'ego Pottera" ma bowiem zadebiutować na HBO Max jeszcze w tym miesiącu. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież WarnerMedia od dawna chwali się, że hity z wielkiego ekranu niedługo po swojej premierze na wielkim ekranie będą dostępne online.

Tak stało się już w przypadku "Batmana". Minęło nieco ponad miesiąc, a najnowsze przygody Człowieka Nietoperza już można było zobaczyć w zaciszu własnego domu na HBO Max. Podobnie będzie w przypadku "Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore'a". Film ma pojawić się na platformie jeszcze w maju.

REKLAMA

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - kiedy premiera na HBO Max?

"Batman" na początku marca trafił do kin, a już w połowie kwietnia można było go zobaczyć na HBO Max. W przypadku "Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore'a" poczekamy jednak nieco dłużej niż zapowiadane 45 dni okienka dystrybucyjnego. Film zadebiutował na wielkim ekranie 7 kwietnia. Pod koniec maja trafi natomiast na platformę.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - HBO Max

Premierę "Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore'a" na HBO Max zaplanowano na 30 maja. Data ta była już wcześniej znana użytkownikom ze Stanów Zjednoczonych. Dopiero teraz dostaliśmy jednak potwierdzenie, że będzie ona obowiązywać również w Polsce. Pod koniec trwającego właśnie miesiąca otrzymamy więc dostęp do najnowszej odsłony spin-offu "Harry'ego Pottera".

REKLAMA

Jakby dobrych wiadomości dla Potterheadów było mało, wiadomo też już, że "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" niedługo po premierze na platformie zobaczymy również w linearnej telewizji. Pierwszą emisję filmu zaplanowano na 19 czerwca na HBO. Potem można natomiast liczyć na liczne powtórki.

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" już 30 maja na HBO Max. Pierwsza emisja w HBO: 19 czerwca o 20:10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA