REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Disney+ po polsku. Te filmy i seriale mają polskiego lektora lub dubbing

Disney+ będzie dostępny po polsku. Już teraz wiele filmów i seriali na Disney+ można oglądać w naszym języku. Jakie tytuły obejrzymy z polskim lektorem lub dubbingiem, kiedy platforma 14 czerwca zawita do Polski? Sprawdzamy.

05.04.2022
6:49
disney plus po polsku dubbing lektor
REKLAMA

Disney+ zawita w Polsce 14 czerwca tego roku. W ofercie platformy w innych państwach już można znaleźć filmy i seriale z polskim dubbingiem lub lektorem. Sprawdzamy, które tytuły obejrzymy w rodzimym języku już w dniu debiutu platformy. Wśród nich jest animacja Pixara "Luca" i produkcja spod znaku MCU "Loki".

Disney+ od dawna szykuje się jednak na podbój naszego rynku VOD. W serwisie już znajduje się mnóstwo tytułów, które można obejrzeć w rodzimym języku. Część filmów i seriali dostępna jest nie tylko z napisami, ale również dubbingiem lub lektorem. Dzięki temu mamy przekonanie graniczące z pewnością, że te produkcje na pewno pojawią się w udostępnionej u nas wersji serwisu.

REKLAMA

Disney+ - filmy i seriale, które obejrzycie po polsku

Te filmy i seriale obejrzycie po polsku już 14 czerwca na Disney+. Kiedy tylko platforma pojawi się w naszym kraju, będziecie mogli posłuchać bohaterów "Luki", przemawiających głosem rodzimych aktorów dubbingowych, a Jackowi Bauerowi z "24 godzin" pokibicujecie w walce z terroryzmem przy pomocy lektora. Jakie jeszcze tytuły dostępne w serwisie mają takie tłumaczenia?

Luca

Luca - Disney+ - polski dubbing

Chociaż nie mamy tu do czynienia z rewolucją w filmach animowanych, to Pixar jak zawsze potrafi nas zainspirować. Produkcje wytwórni przyzwyczaiły nas już do swojego wysokiego poziomu i "Luca" nie jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Na Disney+ można go obejrzeć z polskim dubbingiem. W dodatku świetnym.

24 godziny

Jack Bauer przez wiele lat walczył z terroryzmem i ratował świat przed jego końcem. "24 godziny" były hitem już od czasu premiery swojego pierwszego sezonu. To w końcu opowieść prowadzona w czasie rzeczywistym - przedstawione wydarzenia rozgrywają się na przestrzeni jednej doby. Zabieg ten zapewnia niesamowite napięcie. Przygody agenta CTU będziecie mogli obejrzeć na Disney+ z polskim lektorem.

Deadpool 1 & 2

Disney nie chciał, aby superbohaterowie byli oblewani krwią i rzucali bluzgami na lewo i prawo. Dwie części "Deadpoola" powstały jednak jeszcze dla 20th Century Fox. Tim Miller i David Leitch mogli mieć familijne widownie w głębokim poważaniu. Zaserwowali nam więc przygody tytułowego trykociarza w kategorii wiekowej R. Najbardziej wygadanego najemnika na świecie będziecie mogli na platformie posłuchać w towarzystwie polskiego lektora.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja

Animowany serial ze świata "Star Wars". W "Parszywej zgrai śledzimy losy elitarnego oddziału żołnierzy-klonów, którego członkowie próbują się odnaleźć po wojnach klonów. Na Disney+ już robią to, mówiąc po polsku. Produkcję można bowiem oglądać z rodzimym dubbingiem.

Pam & Tommy

Ten serial przedstawia historię największego skandalu obyczajowego lat 90. To opowieść o gwieździe "Słonecznego patrolu" - Pameli Anderson i jej mężu Tommym Lee - perkusiście Motley Crue. Pewien niezadowolony stolarz wykradł ich sekstaśmę i zaczął ją dystrybuować. Co stało się potem? No cóż; było i śmiesznie i dramatycznie. Użytkownicy Disney+ mogą się o tym przekonać, oglądając "Pam & Tommy" z polskim lektorem.

Loki - Disney+ - polski dubbing

Oto jeden z seriali MCU, które powstały dla Disney+. Poznamy w nim losy nordyckiego boga oszustwa, próbującego walczyć z organizacją monitorującą linie czasowe. I chociaż Tom Hiddleston czaruje tu swoim urokiem nie gorzej niż zwykle, to całe show i tak kradną warianty jego bohatera. Szczególnie aligator... Zresztą sami będziecie mogli się o tym przekonać, oglądając produkcję z polskim dubbingiem.

Disney+ - filmy i seriale z polskim dubbingiem lub lektorem

To tylko mała część filmów i seriali dostępnych na Disney+ z polskim dubbingiem lub lektorem. Prócz nich tłumaczenie na nasz język posiadają również m.in.:

REKLAMA
 • Morderstwo w Orient Expressie
 • Noelle
 • Darkwing Duck
 • Pearl Harbor
 • Scrubs (Hoży doktorzy)
 • Synowie Anarchii
 • Seria "Szklana pułapka"
 • Gwiezdne wojny: Wizje
 • The Mandalorian
 • The Falcon and The Winter Soldier

Tak, możecie odetchnąć z ulgą. Seriale (a przynajmniej ich część) ze świata "Star Wars" i MCU będziecie mogli obejrzeć po polsku. Biblioteka Disney+ obfituje w tytuły, które zostały już przetłumaczone na nasz język. Pozostaje już tylko czekać, aż 14 czerwca zobaczymy je legalnie tak, jak lubimy najbardziej: z lektorem lub dubbingiem.

Pełną listę tytułów Disney+ już dostępnych z polskim tłumaczeniem znajdziecie na stronie dsny.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA