REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Disney usunął odcinek serialu z powodu ogromnego spoilera z MCU. Fani Marvela wściekli

W tym tygodniu fani MCU wylali falę krytyki na platformę Disney+. Powód? Okazało się, że najnowszy odcinek "Legend" Marvel Studios przygrzmocił im wielkim spoilerem dotyczącym Star-Lorda. W odpowiedzi na reakcje oburzonych fanów Disney usunął niefortunny epizod. O co dokładnie chodzi?

25.11.2022
16:00
disney strażnicy galaktyki święta spoiler star lord marvel mcu kevin-bacon
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"Legendy" Marvel Studios to mały przewodnik dla tych, którzy nie śledzą wszystkich nowych projektów MCU, a chcą być w miarę na bieżąco. Ta seria pomaga widzom uzupełnić braki w wiedzy i przygotować się na kolejne filmowe i serialowe projekty z uniwersum.

25. odcinek "Legend" był zatem wstępem do trwającego 42 minuty "speciala" pt. "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta". Ku zaskoczeniu wszystkich, epizod ujawnił jedną z bardzo istotnych, od dawna skrywanych przez twórców uniwersum tajemnic. Choć teoria na ten temat nie jest obca fanom, z pewnością woleliby usłyszeć jej potwierdzenie w jednej z pełnoprawnych odsłon cyklu.

REKLAMA
Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta

Disney zdradza wielki spoiler w Legendach Marvel Studios

25. odcinek Legend pokazał usuniętą scenę rozmowy Mantis z Draxem z drugiej części "Strażników Galaktyki". Dowiadujemy się z niej, że Mantis jest siostrą Petera, czyli Star-Lorda, ale nie chce powiedzieć o tym Quillowi. Twierdzi, że to z powodu wielkiej hańby, jaką jest dla niej bycie biologiczną córką kogoś tak okrutnego jak Ego.

Kliknij, by zobaczyć spojler
REKLAMA

Film "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta" opowiada o tym, jak Drax i Mantis lecą na Ziemię po świąteczny prezent dla Petera - a będzie nim sam Kevin Bacon.

Nie da się ukryć - poruszenie tak ważnego wątku w pomniejszej serii, której zadaniem jest przygotowanie widzów na nadchodzące wydarzenia, nie jest zbyt fortunnym zabiegiem. Zdaniem wielu komentujących Disney ograbił w ten sposób fanów z interesującej wolty, która powinna znaleźć się w jednej z pełnometrażowych produkcji. Koncern wziął sobie jednak krytykę do serca, bowiem wspomniany epizod został już usunięty z Disney+. Niestety: mleko się rozlało.

Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta debiutują na platformie Disney+ 25 listopada 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA