REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Polujesz na bilety na "Diunę 2"? Przedsprzedaż już ruszyła

Zaraz nadejdzie moment, na który od dawna czekają kinomani z całego świata. "Diuna 2" dumnie bowiem zmierza na wielkie ekrany. Lepiej więc zawczasu uzbroić się w bilet na seans, zanim ktoś zgarnie wam sprzed nosa najlepsze miejscówki w najdogodniejszych dla was terminach. Przedsprzedaż już ruszyła.

09.02.2024
13:30
diuna 2 przedsprzedaż biletów kina
REKLAMA

"Diuna 2", podobnie jak pierwsza część, nie miała szczęścia do daty premiery. Na jedynkę musieliśmy czekać niemal rok dłużej, niż pierwotnie zakładaliśmy. Początkowo planowano bowiem, że trafi na wielkie ekrany w listopadzie 2020 r., ale z powodu pandemii stało się to dopiero w październiku 2021 r. Koronawirus już co prawda nie kieruje naszym życiem, ale debiut dwójki również został przesunięty. Najpierw chciano ją wypuścić w październiku 2023 r., ale wtedy trwał przecież strajk aktorów i gwiazdy nie mogłyby promować tego wielkiego filmowego przedsięwzięcia.

Budżet "Diuny 2" wyniósł 165 mln dol. Większość pewnie poszła na wykreowanie świata z prozy Franka Herberta, a reszta na wypłaty dla gwiazd, od których blasku można oślepnąć. Pierwsze skrzypce grają tu oczywiście Timothee Chalamet i Zendaya, ale prócz nich na ekranie zobaczymy jeszcze m.in. Rebeccę Ferguson, Josha Brolina, Javiera Bardema czy Florence Pugh - słowem: w obsadzie znalazł się każdy, kto w Hollywood jest kimś. Jak wypadają w swoich rolach? Dowiemy się jeszcze w tym miesiącu. W naszym kraju film będzie można obejrzeć już w dniu światowej premiery - 28 lutego. Dzień później trafi do regularnej dystrybucji.

Więcej o "Diunie 2" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Diuna 2 - przedsprzedaż biletów już wystartowała

Jak to zwykle w przypadku tak dużych premier bywa, bilety na film w pierwszych dniach wyświetlania można nabyć odpowiednio wcześniej. We wszystkich polskich multipleksach właśnie ruszyła ich przedsprzedaż.

Diuna 2 - przedsprzedaż biletów

Diuna 2 - przedsprzedaż biletów w kinach Helios

Widzowie wybierający się na "Diunę 2" do kin sieci Helios mogą już kupić na nią bilet zarówno stacjonarnie (w kasach), jak i na stronie helios.pl czy w aplikacji mobilnej.

Diuna 2 - przedsprzedaż biletów w Cinema City

Cinema City również uruchomiło już przedsprzedaż biletów na "Diunę 2". Od teraz można kupić wejściówki na film we wszystkich oferowanych przez sieć formatach - poza tradycyjnymi salami chodzi jeszcze o IMAX (jakżeby inaczej), 4DX i ScreenX. Są do nabycia w kasach kin, na stronie cinema-city.pl czy w aplikacji.

Diuna 2 - przedsprzedaż biletów w Multikinie

REKLAMA

Warszawscy klienci Multikina już od jakiegoś czasu mogą kupić bilet na premierowy pokaz "Diuny 2" w Złotych Tarasach - jedynym kinie, w którym film będzie można zobaczyć już 28 lutego. Jednakże - podobnie jak u konkurencji - teraz ruszyła również przedsprzedaż wejściówek na regularne pokazy w całej Polsce. Można je nabyć w kasach kin, na stronie multikino.pl i w aplikacji.

Więcej o ofercie multipleksów poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA