REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Emil S. kolejne miesiące spędzi w areszcie. Były mąż Dody usłyszał aż 95 zarzutów

To nie jest dobra wiadomość dla byłego męża Doroty "Dody" Rabczewskiej, Emila S. Sąd przedłużył dla niego areszt, a postawionych zostało mu aż 95 zarzutów, w tym przywłaszczenia mienia o wartości 8,5 mln złotych.

07.09.2023
18:14
doda emil s sąd dorota rabczewska areszt
REKLAMA

Emil S. to nie tylko były mąż Doroty Rabczewskiej, ale również współproducent filmu "Dziewczyny z Dubaju". Eks Dody został aresztowany 7 lutego 2023 roku. Już nie raz można było usłyszeć o rzekomych przekrętach finansowych, których miał się dopuszczać.

REKLAMA

Na Spider's Web sporo piszemy o Dodzie:

Areszt Emila S. przedłużony. Były Dody na razie nie wyjdzie na wolność

W czerwcu tego roku pojawiły się informacje, iż sąd podjął decyzję o przedłużeniu aresztu tymczasowego do początku września 2023 roku. Jak się okazuje, były Dody na razie nie wyjdzie na wolność. Najbliższe tygodnie Emil również spędzi w areszcie. Jak donosi "Fakt", sąd postanowił przedłużyć areszt Emilowi S.

Na wniosek prokuratora sąd przedłużył tymczasowe aresztowanie wobec Emila S. Postępowanie pozostaje w toku, wciąż gromadzony jest materiał dowodowy - poinformował prokurator Marcin Przestrzelski działający w imieniu rzecznika warszawskiej prokuratury. Jak będzie wyglądać dalszy przebieg śledztwa, tego na razie nie wiadomo.

Były mąż Dody usłyszał aż 95 zarzutów

REKLAMA

Z uwagi na dobro śledztwa prokuratura nie udziela informacji o poczynionych ustaleniach, jak również o czynnościach procesowych zrealizowanych w toku postępowania

- informuje prokurator.

Były mąż Doroty Rabczewskiej usłyszał 95 zarzutów dotyczących przywłaszczenia mienia na łączną kwotę ok. 5 mln. zł. Jak wskazuje dochodzenie, podejrzany Emil S. przekazywał pieniądze pozyskane od inwestorów na konto spółki założonej na Malcie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA