REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Doda podzieliła ludzi swoim tańcem. Tak odtworzyła słynny układ z "Wednesday"

"Wednesday" robi istną furorę na Netfliksie. Serial o córce Motricii i Gomeza Addamsów - Wednesday wyrósł na prawdziwy hit. Nie tylko sam serial zachwycił widzów. Fani entuzjastycznie podeszli też do tańca Wednesday. Niedawno oddtwarzała go Lady Gaga, a teraz tego zadania podjęła się Dorota Rabczewska, która wystąpiła na Sylwestrze Polsatu. Fani gwiazdy co do jej tańca są podzieleni. Jak wyszło?

02.01.2023
15:21
Doda jako Wednesday
REKLAMA

"Wednesday" pod koniec 2022 roku zagościł na Netfliksie, gdzie w krótkim czasie wyrósł na hit platformy. Rodzina Addamsów znów jest na topie, a twórcy "Wednesday" planują już drugi sezon. Ta informacja wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę ogromną popularność serialu oraz Jenny Ortegi, która brawurowo wcieliła się w główną rolę.

REKLAMA

Doda oddtworzyła słynny taniec Wednesday.

W ostatnim czasie furorę robi też serialowy taniec Wednesday, który bije rekordy popularności na Tik Toku czy Instagramie. Słynny taniec tańczą wszyscy z Lady Gagą, a ostatnio Dodą na czele. Dorota Rabczewska wystąpiła na Sylwestrze Polsatu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda zadbała o to, aby jej koncert był wyjątkowy. Zaprezentowała się w kilku kreacjach na scenie i zadbała o to, aby również i choreografia była zapamiętana. Artystka zdecydowała się odtworzyć słynny taniec Wednesday. Zadbała nie tylko o to, aby taneczne kroki były idealne, ale też stylizację, nawiązującą do głównej bohaterki.

Komentarze co do tańca Doroty Rabczewskiej są podzielone

Trzeba przyznać, że pomysł Dody jest strzałem w dziesiątkę, gdyż wspomniany taniec wciąż jest na topie i na pewno rozgrzeje niejeden klub w karnawałowym czasie. Mimo że sporo osób tańczy w mediach społecznościowych do przyspieszonej wersji hitu "Bloody Mary" Lady Gagi, to jednak Doda postawiła na tę samą piosenkę, która była wykorzystana w serialu - czyli "Goo Goo Muck" zespołu The Cramps.

Choć na występ Rabczewskiej wielu fanów zareagowało entuzjastycznie, to jednak pojawiły się komentarze, że gwiazda nic nowego nie wniosła do układu tanecznego Wednesday. Od ciebie spodziewałam się czegoś bardziej kreatywnego. Na TikToku jest pełno tej choreografii. Mega, ale to mega się zawiodłam - napisała jedna z fanek na Instagramie Rabczewskiej. Z kolei inna dodała, że Jenna Ortega jest jedyna w swoim rodzaju, a wszelkie inne wykony są słabe. Jenna Ortega jest tylko jedna. Jej uroda, oczy twarz i ten taniec to jej oryginalność. Ortega the best. Wszystkie jej podróbki to beznadzieja - czytamy na Instagramie. Jeszcze inna podkreśliła, że Doda skopiowała z Wednesday dosłownie wszystko. Choreografie zerżnięte. Stylizacja zerżnięta. Zero kreatywności. Totalnie po polsku - napisała.

REKLAMA
Doda jako Wednesday

Nieco lepsze głosy Doda zebrała na YouTube. Pod wideo z Sylwestrowej Mocy Przebojów nie brakuje komentarzy komplementujących taniec Rabczewskiej. Myślałem, że będzie niezręcznie a zaniemówiłem. Świetny układ choreograficzny, tancerze idealnie zsynchronizowani wraz z Dodą. Świetna stylizacja i całościowo uważam, że występ bardzo udany. Brawo . Oglądałam to, to było piękne, Rewelacja - czytamy na YouTube. Mimo skrajnie od siebie różnych opinii taniec Dody zapadł w pamięć i to się liczy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA