REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazdy "Wednesday" znalazły nowy projekt. Wystąpią w komedii romantycznej

Wednesday Addams i Xavier Thorpe spotkają się w komedii romantycznej. Gwiazdy hitowego spin-offu "Rodziny Addamsów" od platformy Netflix szykują się do kolejnego wspólnego projektu. Jenna Ortega nie tylko wystąpi przed kamerą, ale będzie też pełnić rolę producentki wykonawczej.

19.12.2022
16:33
wednesday netflix jenna ortega komedia romantyczna
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Gwiazdy jednego z największych hitów platformy Netflix ponownie spotkają się na planie. Fani "Wednesday" z pewnością życzyliby sobie, aby chodziło o 2. sezon spin-offu "Rodziny Addamsów", ale niestety nie ma jeszcze żadnych informacji na jego temat. Wcielająca się w tytułową rolę Jenna Ortega i grający Xaviera Thorpe'a Percy Hynes White wystąpią w nowej komedii romantycznej.

W "Wednesday" relacja między bohaterami Jenny Ortegi i Percy'ego Hynesa White'a była, można rzec, jednostronna. Bo tytułowa bohaterka jak tylko mogła, odrzucała zaloty zauroczonego nią Xaviera Thorpe'a i nawet zapewniła mu pobyt w więzieniu. Jak będzie tym razem?

REKLAMA

Wednesday - gwiazda serialu Netflix w nowej roli

Jenna Ortega zagościła już w powszechnej świadomości widzów jako królowa krzyku. Stało się to za sprawą ról w filmach grozy ("X", "Krzyk", "Opiekunka: Demoniczna królowa") oraz właśnie występu w "Wednesday". Oglądanie jej w komedii romantycznej, będzie więc teraz ciekawym doświadczeniem. Na temat jej kreacji w "Winter Spring Summer or Fall" niewiele na ten moment jednak wiadomo.

Wednesday - Netflix - Jenna Ortega
REKLAMA

Szczegóły "Winter Spring Summer or Fall" w ogóle nie zostały ujawnione. Wiadomo, że film ma opowiadać o dwójce nastolatków na skraju dojrzałości. Poznają się i zakochują w sobie na przestrzeni czterech dni w ciągu roku. Ta komedia romantyczna zapowiadana jest jako połączenie "Przed wschodem słońca" z "Charlie".

Jak podaje Deadline, za kamerą stanie debiutująca w roli reżyserki Tiffany Paulsen, która wcześniej napisała scenariusze do "Randek od święta" Netfliksa i "Czy to przeznaczenie". To ona też nanosiła poprawki na oryginalnie napisany przez Dana Schoffera scenariusz do nadchodzącej komedii romantycznej. Jenna Ortega prócz tego, że pojawi się na ekranie, będzie też pełnić rolę producentki wykonawczej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA