REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co oprócz "Doktora Strange'a 2"? Ten weekend puchnie od nowości

Rozpoczęty wczoraj weekend stoi pod znakiem Marvel Cinematic Universe i premiery filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Nie myślcie jednak, że tylko fani superbohaterów będą mieli co obejrzeć w tym czasie. Do kin trafiły też "Fucking Bornholm" i "Downton Abbey: Nowa epoka", a na platformach Netflix i HBO Max zadebiutują "Clark" oraz kultowy "Samuraj Jack".

07.05.2022
8:44
doktor strange 2 nowości na weekend co oglądać
REKLAMA

Wielu widzów przed rozpoczęciem weekendu interesuje się przede wszystkim, co Netflix przygotował na sobotę i niedzielę. Czasem warto jednak zerknąć również na mniejsze serwisy VOD, nowości telewizyjnei przede wszystkich repertuar kin. Tam dominować będzie tym razem przede wszystkim "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Co warto obejrzeć?

REKLAMA

Nie tylko "Doktor Strange 2" - co obejrzymy w weekend?

Downton Abbey: Nowa epoka

Jeden z najmocniej uwielbianych brytyjskich seriali od pewnego czasu próbuje swoich sił na dużym ekranie i wychodzi mu to naprawdę nieźle. Zainteresowanie poprzednim filmem z 2019 roku okazało się tak wielkie, że powstał kolejny. "Downotn Abbey: Nowa epoka" opowie o filmie kręconym w słynnej posiadłości oraz podróży części rodziny Crawleyów na Riwierę Francuską, gdzie poznają tajemnicę z przeszłości babci Violet.

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Na ten film fani Marvel Cinematic Universe czekali od ponad trzech lat. Zgodnie z obietnicą filmowa seria z superbohaterami wchodzi w epokę wieloświatów, a wszystko w związku z pojawieniem się bohaterki mogącej podróżować między wymiarami. Przejąć tę moc postanowi Scarlet Witch, a na jej drodze stanie tytułowy Doktor Strange. Recenzja bez spoilerów "Doktor Strange w multiwersum obłędu" na Rozrywka.Blog.

"Fucking Bornholm" w 2020 roku zadebiutował jako serial audio i spotkał się z tak dużym zainteresowaniem słuchaczy, że zdecydowano się też zrobił pełnometrażową wersję kinową. W rolach głównych zagrali tu Maciej Stuhr, Agnieszka Grochowska, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki. "Fucking Bornholm" opowiada o niespodziewanym zdarzeniu w trakcie wakacyjnego wyjazdu, które stawia pod znakiem zapytania relacje między dwoma rodzinami. Na Rozrywka.Blog znajdziecie już recenzję filmu Anny Kazejak.

Samuraj Jack - wszystkie sezony

"Samuraj Jack" to bezsprzecznie jeden z najsłynniejszych i najlepszych seriali animowanych XXI wieku. Produkcja stacji Adult Swim nie była od bardzo dawna legalnie dostępna w Polsce, ale właśnie tego oczekiwaliśmy po wejściu HBO Max do naszego kraju. Serwis systematycznie dodaje do swojej biblioteki kultowe produkcje z biblioteki Warner Bros. Discovery. Widać w tym wyraźnie zamysł i sens. Oby tak dalej!

Mask Singer - finałowy odcinek

Najnowszy talent show platformy Player i TVN-u wzbudził trochę kontrowersji i żarcików, ale trudno podważyć jego olbrzymi zasięg. Na sobotę zaplanowano finałowy odcinek "Mask Singer". Weźmie w nim udział ostatnia trójka tajemnych uczestników. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że pod wymyślnymi maskami kryli się m.in. Mateusz Banasiuk, Marcin Miller, Dorota Gardias i Barbara Kurdej-Szatan.

Clark

Czy interesowało was kiedykolwiek, skąd pochodzi słynny syndrom sztokholmski? Jeżeli na to pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to Netflix ma coś w sam raz dla was. Miniserial "Clark" to opowieść o szwedzkim kryminaliście Clarku Olofssonie, który stał się pierwszym w tym kraju "gangsterem-celebrytą". To właśnie od jego napadu na Kreditbanken wzięło się kultowe określenie używane dziś przez psychologów z całego świata.

Filmy do obejrzenia w telewizji:

REKLAMA
  • W sobotę polecamy: Pierwszego dnia weekendu nie zabraknie filmów do obejrzenia w telewizji. Na Polsacie od 21:00 rozpocznie się seans "Madagaskaru 2", a od 23:00 "Tron: Dziedzictwo". Na TVN-ie w tym czasie komediodramat "Och, życie". Mocną sobotą może się też pochwalić TVN Siedem, gdzie kolejno obejrzymy "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Zmierzch" i "Jasona Bourne'a".
  • W niedzielę polecamy: Fani Batmana mogą spędzić niedzielę na oglądaniu "Mrocznego Rycerza" (od 21:30 na TVN-ie). Co jeszcze znajdziemy w TV w ten dzień? Film "Pogromcy duchów" na Puls 2 o 15:55, "Mission: Impossible - Ghost Protocol" o 14:05 na TV4 i dramat biograficzny "Mistrz" na HBO od 18:35.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA