REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zbroi się na weekend, żeby za tobą nie zatęsknić. Te nowości przykują cię do ekranu

Przyszedł piątek, a wraz z nim... zmęczenie ciężkim tygodniem w pracy lub szkole (no i maturami). Na szczęście Netflix o nas zadbał. Właśnie dziś w serwisie pojawiły się filmy i seriale, które napełnią was optymizmem na cały weekend. Wśród nich komedia "Nieobliczalni 2" i koreańskie "The Sound of Magic".

06.05.2022
10:29
nieobliczalni 2 netflix premiery nowości
REKLAMA

Dzisiejsze premiery Netfliksa poprawią wam humor po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole. Nawet ci, którzy już wiedzą, że zawalili maturę z matematyki, powinni się nimi zainteresować. "The Sound of Magic" napełni was nadzieją, a "Nieobliczalni 2" rozbawią do łez. Dzięki tym nowościom rozpoczniecie weekend z optymistycznym nastawieniem.

REKLAMA

Netflix - nowości. Najciekawsze premiery serwisu

Omar Sy i Laurent Lafitte w "Nieobliczalnych 2" już tropią wielki spisek na Netfliksie. Gdzieś obok nich na platformie pewien magik pomaga nastolatce odzyskać chęć do życia w "The Sound of Magic". A jakby pozytywnych emocji było wam mało, to w "Bezsenności we dwoje" poznacie uroki beztroskich nocnych wypraw.

Nieobliczalni 2

Nieobliczalni 2 - Netflix - Premiery

Omar Sy i Laurent Lafitte - takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego. Zdążyli już udowodnić to w pierwszej części "Nieobliczalnych". Dzięki ich urokowi, wytarty schemat buddy cop movie wcale nie przeszkadzał. Wyświechtane klisze nabrały wiatru w żagle. Czy tak samo będzie i tym razem? Oby. Bo tej parze niedobranych gliniarzy przychodzi współpracować ponownie, aby obnażyć pewien spisek.

Film już na Netfliksie.

Bezsenność we dwoje

Film bardzo na czasie. Matury ruszyły z kopyta i zaraz uczniowie liceów staną się studentami. To dobry czas, aby spędzić wieczór z Auden, która też jest w przededniu pójścia na studia. W wakacje poznaje tajemniczego Eliego. Chłopak pokazuje jej, uroki beztroskiego życia.

Film już na Netfliksie.

The Sound of Magic

The Sound of Magic - Netflix - Premiera

W weekend warto wejść z nadzieją. Ten serial was nią napełni. To w końcu koreański dramat o magiku, który pomaga pozbawionej złudzeń nastolatce ponownie odkryć radość z życia. Pośmiejecie się, wzruszycie i z optymizmem spojrzycie na własną przyszłość.

Serial już na Netfliksie.

Netflix - pełna lista piątkowych nowości serwisu

  • NOWY EDEN 06/05/2022
  • THE SOUND OF MAGIC 06/05/2022
  • BEZSENNOŚĆ WE DWOJE 06/05/2022
  • NIEOBLICZALNI 2 06/05/2022
  • THAR 06/05/2022

Netflix - co oglądać na platformie?

REKLAMA

Zastanawiacie się co oglądać na Netfliksie? Platforma nie szczędzi nam dzisiaj pozytywnych emocji. W ten piątek w serwisie pojawili się "Nieobliczalni 2" i "The Sound of Magic". Pośmiejecie się i napełnicie optymizmem. W ten właśnie sposób rozpoczniecie udany weekend.

Netflix nowości
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA