REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełen magii zwiastun "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa"

Fani Marvel Cinematic Universe, którzy obejrzeli "Spider-Man: Bez drogi do domu" w kinie i wykazali się cierpliwością, mają już ten moment za sobą. Dla wszystkich innych pierwszą okazją do obejrzenia teasera "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" będzie niedawna publikacja na YouTubie. Czego dowiadujemy się z trwającego dwie minuty materiału?

22.12.2021
19:26
doktor strange w wieloświecie szaleństwa film zwiastun
REKLAMA

"Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" jest bezpośrednią kontynuacją historii ze "Spider-Man: Bez drogi do domu". Nowy film z pajęczakiem bez dwóch zdań przywrócił w sercach wielu fanów MCU nadzieję na lepszy rok. Produkcja z Tomem Hollandem jest ze wszech miar epicka i otwiera świat Marvela na inne uniwersa. Niektórzy widzowie woleliby być może skromniejszą opowieść o Peterze Parkerze, ale Domowi Pomysłów na pewno nie można odmówić ambicji. A te w świecie zdominowanym przez nijakie produkcje superbohaterskie są niezwykle ważne.

Widzowie, którzy doczekali do finiszu napisów końcowych "Spider-Man: Bez drogi do domu", mogli się cieszyć z jeszcze jednego, dodatkowego powodu. Dostali bowiem (również ci z Polski) przedpremierowy dostęp do zwiastuna filmu o Doktorze Strange'u. Na szczęście firma postanowiła nie trzymać dużo dłużej w niepewności tych widzów, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć nowego tytuły o Człowieku-Pająku.

REKLAMA

"Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" teaser.

REKLAMA

Wspomniany fabularny związek między "Spider-Man: Bez drogi do domu" i nowym "Doktorem Strange'em" widać już w pierwszych sekundach zwiastuna, który przywołuje wypowiedziane przez Wonga ostrzeżenie. Dotyczy ono czaru zapomnienia użytego przez Strange'a na prośbę Petera Parkera. Zaklęcie o mało nie zakończyło się totalną apokalipsą i połączeniem wszystkich uniwersów. Na szczęście bohaterom udało się uniknąć najgorszego scenariusza, ale sprawa najwyraźniej nie będzie jeszcze skończona.

Dlatego Stephen Strange uda się z prośbą o pomoc do Wandy Maximoff ostatnio widzianej w serialu "WandaVision", gdzie przejęła kontrolę nad pewnym amerykańskim miasteczkiem. Wygląda na to, że była członkini Avengers żałuje swoich czynów, ale mag jest bardziej zainteresowany bieżącym problemem. Oprócz wspomnianej dwójki w zwiastunie widzimy też byłego nauczyciela Strange'a - Karla Mordo, Amerikę Chavez, Wonga i walczącego z Doktorem Strangem potwora zwanego Shumą-Gorathem. Na końcu widzimy zaś złą wersję Najwyższego Maga. To najprawdopodobniej Doktor Strange, który zadebiutował w fenomenalnym odcinku animacji "What If...?".

Film "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" trafi do kin 6 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA