REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Intymny świat Billie Eilish w zwiastunie „The World’s A Little Blurry”. Dokument niedługo trafi na Apple TV+

Billie Eilish ma fanów na całym świecie. Już niedługo wszyscy oni będą mogli zobaczyć kulisy prac nad jej debiutanckim albumem i przeżyć emocje, jakie jej wtedy towarzyszyły. Jeszcze w tym miesiącu na platformie Apple TV+ ma pojawić się bowiem dokument „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”.

02.02.2021
21:25
billie eilish dokument zwiastun trailer apple tv+
REKLAMA
REKLAMA

Pomimo młodego wieku Billie Eilish, jej gwiazda świeci jaśniej niż niejednej piosenkarki z o wiele dłuższym stażem. Artystka zdobywa mnóstwo nagród i wyróżnień, a nawet dołączyła do panteonu muzyków, którzy mieli okazję zaśpiewać dla Jamesa Bonda. Jednocześnie jednak zdaje się wprowadzać nieco normalności do świata celebrytów, bo nie ma problemu z wyjściem na ulicę w dresach i bez makijażu. Pod koniec tego roku skończy 20 lat i wydaje się zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa. Niedługo będziemy mogli wejść z butami do jej prywatnego świata.

Zwiastun dokumentu o Billie Eilish

Od 2016 roku, czyli czasów przed jej debiutancką płytą studyjną „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, piosenkarce towarzyszy grupa dokumentalistów tworzących film „Billie Eilish: The World’s a Little Blurry”. Ekipa zarejestrowała więc proces, podczas którego artystka stawała się międzynarodową gwiazdą, przeżywała kolejne sukcesy. Jak już wiemy po pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji, nie zabraknie w niej również wielu materiałów archiwalnych z koncertów. A ponieważ premiera zbliża się wielkimi krokami, w sieci właśnie pojawił się drugi trailer dokumentu.

W najnowszym zwiastunie o wiele więcej miejsca niż poprzednio poświęcono udokumentowanym przez twórców relacjom piosenkarki z rodzicami. Poza tym możemy w nim zobaczyć fragmenty koncertów i bohaterkę próbującą pomimo sukcesu zachować normalność, mierząc się z licznymi problemami. Czy reżyserowi R.J. Cutlerowi udało się dobrze przedstawić wszystkie zapowiedziane w trailerach wątki? O tym przekonamy się już za chwilę.

REKLAMA

„Billie Eilish: The World’s a Little Blurry” zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Film pojawi się na platformie Apple TV+ już 26 lutego 2021 roku. Produkcja trafi również na wybrane wielkie ekrany. Oczywiście w krajach, w których kina są otwarte.

„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” zadebiutuje w Apple TV+ 26 lutego 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA