REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowa wersja wielkiego hitu Netfliksa. Mocne nowości w serwisie

Nowości Netfliksa w ten piątek zapowiadają się obiecująco. Serwis postawił nie tylko na ilość, bo pojawiło się sporo tytułów, ale również na jakość i różnorodność – będzie coś dla fanów thrillerów, świątecznych freaków, miłośników klasyki oraz wielbicieli anime.

09.12.2022
9:20
netflix na piatek
REKLAMA

Bijąca rekordy popularności "Wednesday" nadal zajmuje pierwsze miejsce w top 10 na Netfliksie. Zaraz po niej znalazła się najnowsza polska produkcja – czarna komedia "Pewnego razu na krajowej jedynce" oraz zeszłotygodniowa premiera drugiego sezonu "Firefly Lane". A jakie nowości przygotował serwis na ten piątek?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Dom z papieru: Korea"

Napad na mennicę, tym razem koreańską, powraca wraz z drugą częścią serialu "Dom z papieru: Korea". W nowej wersji popularnej produkcji o hiszpańskich korzeniach znów będziemy mogli obserwować pełną napięcia zorganizowaną akcję zabarykadowanych w mennicy przestępców oraz ich zakładników.

Netflix - zwiastun drugiej części serialu "Dom z papieru: Korea"

Jak zepsuć święta: Baby shower

W trzecim sezonie południowoafrykańskiego serialu dowiemy się, czy narodziny dziecka będą pobudką do zawieszenia broni między Beauty i Sbu. A jak wiadomo, świąteczne spotkania rodziny Twalów Sellów zawsze kończą się katastrofą.

Netflix - zwiastun serialu "Jak zepsuć święta: Baby shower"

Domy na miarę marzeń: sezon 4.

Shea i Syd McGee udowodnią, że są w stanie stworzyć i zrealizować najbardziej wymagający projekt. W kolejnym sezonie Studio McGee spełni marzenia o domach idealnych i pokaże, że w kwestii aranżacji przestrzeni nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Netflix - zwiastun reality TV "Domy na miarę marzeń"

CAT

Indyjski serial kryminalny skupia się na poczynaniach byłego informatora policji – jego zadaniem jest infiltracja imperium narkotykowego. W międzyczasie odkrywa, że powierzona mu misja ma niebezpieczny związek z jego przeszłością.

Netflix - zwiastun serialu "CAT"

Guillermo del Toro: Pinokio

Meksykański reżyser powraca z filmową adaptacją historii o drewnianym pajacyku. Guillermo del Toro, przy użyciu techniki poklatkowej, na nowo ożywił Pinokia, dzięki czemu wzruszającą historię możemy przeżywać na nowo.

Netflix - zwiastun filmu "Pinokio"

Dragon Age: Rozgrzeszenie

REKLAMA

Prawdziwa gratka dla fanów i fanek serii gier komputerowych "Dragon Age", ponieważ właśnie na ich podstawie powstało anime, w którym grupa zbuntowanych magów i złodziei łączy siły i rzuca wyzwanie swojemu przeciwnikowi, by wykraść od niego potężny artefakt.

Netflix - zwiastun anime "Dragon Age: Rozgrzeszenie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA