REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Dom z papieru” sezon 5 ze zwiastunem pierwszej części. To będą mroczne dni dla gangu

Dom z Papieru” ma zwiastun 5 sezonu części pierwszej. Czuję się jakby minęło 100 lat” – rozpoczyna w nim swój monolog Tokyo. I tak mnie więcej muszą się czuć fani przebojowego serialu, którzy wyczekiwali powrotu szalonego gangu z Hiszpanii.

02.08.2021
18:09
dom z papieru sezon 5 kiedy premiera?
REKLAMA

W 2017 roku gang Profesora zdobył nie tylko hiszpańską mennicę, ale także serca widzów na całym świecie. Polacy pokochali historię niepokornych rabusiów, ich genialnego lidera i depczącej mu po piętach policjantki. Historią, która po latach dobiega właśnie końca. Ostatni sezon „Domu z papieru” został przez Netfliksa podzielony na dwie części. Właśnie dostaliśmy zwiastun pierwszej z nich.

REKLAMA
Dom z papieru sezon 5 plakat class="wp-image-1765297"
„Dom z papieru” z datą premiery na plakacie

„Dom z papieru” sezon 5 zwiastun pierwszej części.

Choć gangowi profesora udało się uratować Lizbonę, zapłacił za to wysoką cenę. Zamknięci już od ponad 100 dni w Banku Hiszpanii rabusie znajdują się w coraz cięższej sytuacji. Pozbawieni przewodnictwa złapanego przez Sierrę Profesora, są zagubieni, tymczasem na horyzoncie majaczy nowy, przerażający wróg. Do akcji ma bowiem wkroczyć już nie zwykła policja czy oddziały specjalne, ale wojsko dowodzone przez pułkownika Tamayę, który nie cofnie się przed niczym.

Netfliks pozwala w początkowych minutach zwiastuna zasmakować beznadziei, w której przyjdzie się zanurzyć bohaterom serialu, jednak każdy, kto oglądał cztery poprzednie sezony, wie, że szajka tak łatwo się nie podda. Nie bez walki.

Obok smutnych monologów Tokio, wzruszających spojrzeń Rio i gestów dozgonnej przyjaźni będą więc wybuchy, strzelaniny, a nawet miotacz ognia. I tylko trochę mi żal skomplikowanych planów Profesora, które, wiele wskazuje na to, zostaną złożone w ofierze na ołtarzu widowiskowości. Na pocieszenie zostaną za to retrospekcje, dzięki którym będziemy mogli poznać nieco więcej historii charyzmatycznego Berlina.

Dom z papieru” sezon 5 kiedy premiera?

REKLAMA

Dalsze losy gangu będziemy mogli poznać już 3 września. Wtedy to wejdzie na Netfliksa pierwsza część piątego sezonu hiszpańskiej opowieści, na ciąg dalszy widzom jednak przyjdzie trochę poczekać. Druga część sezonu pojawi się w streamingu dopiero 3 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA