REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Dominika Wysocka wygrała "Top Model". Kim jest zwyciężczyni 10. edycji?

Za nami finał 10. edycji sztandarowego programu TVN - "Top Model". Konkurs wygrała Dominika Wysocka, ale decyzja jury wywołała kontrowersje wśród internautów.

25.11.2021
8:34
dominika wysocka kim jest top model 10 kontrowersje
REKLAMA

Do finału 10. edycji przeszły Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Zaprezentowały się w kreacjach zaprojektowanych przez śmietankę polskich projektantów. O zwycięstwie zadecydowali widzowie w smsach i jury w składzie:  Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska.

Dominika Wysocka wygrała 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour" i kontrakt z międzynarodową agencją. I oczywiście dożywotnią sławę i zaszczytny tytuł "Tap madl". Werdykt spotkał się jednak z oburzeniem internautów. Dlaczego? O tym dowiecie się za chwilę.

REKLAMA

10. edycję "Top Model" wygrała Dominika Wysocka. Kim jest?

Dominika Wysocka ma 21 lat, 176 cm wzrostu, a jej wymiary to: 83, 62, 92. Pochodzi z Koszalina i studiuje inżynierię środowiska na SGGW w Warszawie. Jeżeli wpadła wam w oko, to mam przykrą wiadomość - zwyciężczyni od wielu lat ma chłopaka, który bardzo ją wspierał w czasie programu. To zresztą on namówił ją do wzięcia udziału w castingach.

Marcin Tyszka do Dominiki Wysockiej: "U Ciebie już nie ma co zdejmować"!

Pasjonuje się modą, ale wcześniej miała tylko mikro-epizod w tej branży, pozując do sesji sukien ślubnych. Jakie jest marzenie Dominiki Wysockiej? "Możliwość zarabiania na życie jako modelka. Jednak największym marzeniem od zawsze było pójście w pokazie Victoria’s Secret" - powiedziała w wywiadzie dla "Glamour". Oprócz tego uwielbia podróżować i czytać książki, szczególnie te kryminalne.

Dominika Wysocka wystartowała w programie, by poznać świat modelingu i zobaczyć, czy się w nim sprawdzi. I jak widać, plan się udał. Jury na castingach było zachwycone jej urodą, ale Dominika mogła usłyszeć, że jest "zbyt komercyjna". Później jednak zmienili zmieli zdanie, a 21-latka została zwyciężczynią 10. edycji "Top Model". - Jesteś klasyczną pięknością. Wcześniej nie widziałam energii, teraz tę energię czuję - mówiła w czasie finału Monika Jagaciak.

Internauci nie są zadowoleni z wyniku. Uważają, że wygrać powinna Nicole Akonchong.

Finał 10. edycji "Top Model" nie uniknął kontrowersji. I nie chodzi tu o wpadki organizacyjne, ale samą zwyciężczynię. Jak mogliście przycztać wcześniej - nie od razu powaliła jury na kolana. Surowo ocenili też jej okładkę dla "Glamour". I nie da się ukryć, że zdjęcie faktycznie mogłoby być lepsze.

Dominika Wysocka wygrała Top Model 10

Z Instagrama programu możemy dowiedzieć się, że większość widzów jest w szoku. Dominika Wysocka co prawda otrzymuje w komentarzach gratulacje, a model Hubert Gromadzki napisał, że "jest bardzo dobrą modelką, z piękną twarzą. Będzie bardzo dużo pracować, z pewnością zobaczymy ją w kampanii (np. biżuterii) jak i na wybiegach", ale większość internautek jest innego zdania. Padają nawet oskarżenia o ustawkę.

REKLAMA
 class="wp-image-1841461"
Screeny z www.instagram.com/topmodelpolskatvn

Kto zatem według internautów powinien wygrać Top Model 2021 jeśli nie Dominika Wysocka? Nicole Akonchon (na zdjęciu głównym po lewej), która od samego początku przykuwała uwagę widzów. W finale zajęła drugie miejsce. Z kolei ulubienicą widzów okazała się Weronika Zoń, która w głosowaniu fanów "Top Model" wygrała miano najpopularniejszej uczestniczki programu.

* Zdjęcie główne: Piotr Mizerski / TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA