REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

"Top Model": finaliści 10. edycji programu. Fani zgodni: wygra Nicole

Wiemy już, kogo zobaczymy w finale "Top Model" - w dwunastym odcinku programu wyłoniono trzy uczestniczki, które powalczą o tytuł i nagrodę. Kto odpadł z show?

18.11.2021
10:07
top model 2021 kto odpadł finał nicole
REKLAMA

10. sezon "Top Model" dobiega końca - wiemy już, kto odpadł w poprzednim odcinku. W grze pozostały trzy finalistki, lecz zwyciężyć może tylko jedna z nich - ostateczne rozstrzygnięcie odbędzie się już za tydzień podczas wielkiego finału na żywo w TVN. Tymczasem w minionym epizodzie fani show mogli oglądać zmagania piątki uczestników w Pradze - trwająca tygodniami rywalizacja zwieńczona była wyjazdem na Fashion Week, ale nagrodę w postaci 100 tys. zł, sesji okładkowej "Glamour" i kontraktu z międzynarodową agencją może zgarnąć tylko jedna osoba. Kto stanie w szranki w ostatniej rundzie modelingowego turnieju?

REKLAMA

Top Model: kto odpadł? Kto przeszedł do finału?

Wiemy już, że w finale 10. edycji "Top Model" zmierzą się Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka (zajęły kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce). Oznacza to, że z programu odpadli Mikołaj Krawiecki i Kacper Jasiński - wykluczenie tego pierwszego spotkało się z wielkim zaskoczeniem i niezadowoleniem widzów.

Nicole i Julia były typowane właściwie przez wszystkich uczestników. Joanna Krupa podkreśliła, że podjęcie decyzji jeszcze nigdy nie było tak trudne - cała piątka miała bowiem spisywać się perfekcyjnie.

Finalistki zaprezentują się podczas pokazu mody w kreacjach zaprojektowanych przez śmietankę polskich projektantów. Występ i finałowa sesja zdjęciowa w scenerii plaż Malediwów złożą się na końcową punktację. Ostatecznie zwyciężczynię wyłonią nie tylko jurorzy (Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska), lecz także widzowie - głosowanie odbędzie się w środowy wieczór za pośrednictwem SMS-ów. Ostatniemu odcinkowi sezonu mają towarzyszyć występy polskich gwiazd (m.in. Moniki Brodki czy Smolastego).

Top Model: kto wygra? Faworytka jest jedna

Top Model: Nicole

Jedna z uczestniczek jest szczególnie przez wszystkich chwalona i faworyzowana w programie, a widzowie i internauci najczęściej typują ją jako zwyciężczynię - jest to, rzecz jasna, Nicole Akonchong. Drugą najczęściej wskazywaną osobą jest Julia. W komentarzach na fanpage'u i instagramowym profilu programu możemy przeczytać:

REKLAMA

Z tej trójki - Nicole. Jest piękna, wszyscy projektanci byli nią zachwyceni.

Każda zasłużyła na wygraną. A tak naprawdę to cała piątka jest już wygrana. Cudowni ludzie, pracowici, każdy wyjątkowy na swój sposób. Ale gdybym miała głosować na jedną osobę to wybrałabym Nicole, chociaż to trudny wybór.

Moi faworyci praktycznie od początku, to Kacper, Mikołaj, Łukasz i Nicole, niestety jako, że wszyscy chłopcy odpadli, to ciężko będzie mi się oglądać finał, bo uważam, że będzie on bez szału. Nicole ma praktycznie wygarną w kieszeni, piękna buzia i świetna postawa na pokazach.

Zdecydowanie Nicole ,jest przepiękna, bardzo delikatna, porusza się z taką gracją, najlepsi projektanci światowej sławy byli nią zauroczeni, a to chyba coś znaczy. W Pradze była gwiazdą pokazu mody.

Nicole - to wspaniała modelka. Będzie o niej głośno!

Nicole ma 19 lat. Jest pół-Polką i pół-Kamerunką, która urodziła się i mieszka we Włoszech - tam też od 15 roku życia pracuje jako modelka, jednak swoje marzenie o zostaniu top-modelką chciałaby spełnić w Polsce.

Finał 10. sezonu "Top Model" odbędzie się w środę, 24 listopada. Werdykt zostanie ogłoszony podczas transmitowanego na żywo na TVN finału.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA