REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Finał "Top Model" 2021: wiemy już, kto wygrał 10. sezon programu!

Finał "Top Model" 2021 za nami! Kto wygrał 10. sezon programu? Zwyciężczyni to Dominika Wysocka.

24.11.2021
23:13
top model kto wygrał finał 2021
REKLAMA

Zakończyła się 10. edycja programu "Top Model" - finał z 2021 roku już za nami, a my w końcu dowiedzieliśmy się, kto wygrał tę edycję show. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu w grze pozostały trzy finalistki: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Zwyciężyć mogła tylko jedna z nich - ostateczne rozstrzygnięcie odbyło się podczas wielkiego finału na żywo w TVN. Nowa "Top Model" otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour" i kontrakt z międzynarodową agencją.

REKLAMA
Top Model 2021: finał. Kto wygrał?

Top Model 2021: kto wygrał? Finał 10. sezonu programu TVN za nami

Wiemy już, że finał Top Model 2021 wygrała Dominika Wysocka.

Uczestniczka 10. edycji "Top Model" zyskała największe uznanie telewidzów i jury. Fame is the name of the game!

Finalistki 10. sezonu Top Model zaprezentowały się w kreacjach zaprojektowanych przez śmietankę polskich projektantów. Występ i finałowa sesja zdjęciowa w scenerii plaż Malediwów złożyły się na końcową punktację. Ostatecznie zwyciężczynię wyłonili widzowie, oddając głosy za pośrednictwem SMS-ów wysyłanych w środowy wieczór, a także jury w składzie: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. Ostatniemu odcinkowi towarzyszyły też występy polskich gwiazd, m.in. Moniki Brodki i Smolastego.

Ulubienicą widzów okazała się Weronika Zoń, która w głosowaniu fanów "Top Model" wygrała miano najpopularniejszej uczestniczki programu.

REKLAMA

Dominika Wysocka wygrała 10. sezon Top Model. Kim jest zwyciężczyni?

Dominika Wysocka to pochodząca z Koszalina, ale mieszkająca w Warszawie, studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku inżynieria środowiska. W 10. sezonie Top Model dała się poznać jako urocza dziewczyna, która zachwyciła świat mody i współuczestników programu. Pasją 21-latki jest moda, a do udziału w "Top Model" namówił ją chłopak. Sympatię widzów zyskała swoją bezpretensjonalnością. To właśnie ta swoboda, ale i szczerość, charyzma i wiara we własny sukces pozwoliły jej wygrać 10-edycję "Top Model". W ramach wygranej Dominika otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour", której efekty widzieliśmy w finałowym odcinku, i kontrakt z międzynarodową agencją.

* Zdjęcie główne: Instagram Top Model Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA